Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas brali krusrke od ranog jutra pa kada samo nabrali jednu priklicu dovukao kuci pa kasnije isao da razsalujem neku plocu sto smo pravili i posle odmoro!!!!
 
ljut bosanac sto danas nisam dosao u rumu bilo mo je stvarno lose juce sam presao 350 km juros kad sam ustao slosilo mi se zamalo da odem u hitnu ubila me glavobolja a nijke lepo lazem coveka tri vasara oce da plati pecenje a ja ne smem masno

e neka su te uklele , svaka im čast
a ako budeš i sledeći put slagao stvarno će ti trebati hitna :ppozdrav:
 
odaradio smenu na poslu,posle malo odremao i sad mi dolazio vetirinar jedno jagnje nece da jede koncentrovanu hranu.........
 
Danas spremao kuću za sabor, ubacivao ležajeve, sve skockao kao stari fijaker.... A ujutru rano moram u Kruševac po hlor, a po podne u Požegu po šatru.....
 
Odradio smenu za stolom punim pržene ribe i još morao prekovremeno da zalivam pivom...
 
Ових дана сам сређивао "канцеларију", а данас сам променио пумпу за воду на једном ИМТ 539.
j94zn5.jpg
 
Bio do Beograda sa ženom i šurnjajom, čija je beba na Neonatologiji i donosimo opet dobre vesti. Mala kučka je sve bolje, počela je da nabaca po koji gram težine, juče joj je smanjena doza kiseonika, oči polako sazrevaju, kaže nam načelnica klinike. Stvarno nisam vozio brzo, tek po negde izlazio na 180, i osvojio zavidno treće mesto, iza jednog prelepog novog C 5, I nekog stilizovanog Golfa IV.
 
Kucka?
A zasto tako malom bicu dajete tako pogrdan nadimak?
Sta da se to nekako drugacije zavrsilo,kako bi onda reagovali?
Budite malo realni...
 
kiš , izgleda da taj nadimak ima različita značenja u različitim krajevima kako sam ja skont'o

ja danas jedva na oči gledao , radio malo oko instalacije na T40 pa odspavao i onda odveza jednu prikolicu uglja , večeras bio kod kumića na rodjendanu
 
Danas smo postavljali cevi u kukuruz za polivanje, pa onda zaplavio skoro hektar, od 12 do veceras 9 sati, sutra nastavak,

@Belit 577
na koliko ti obrtaja radi ona pumpa na prvom snimku?
koja je pumpa u pitanju, kojeg kapaciteta?
 
Kucka?
A zasto tako malom bicu dajete tako pogrdan nadimak?
kiš , izgleda da taj nadimak ima različita značenja u različitim krajevima kako sam ja skont'o
.. i ja sam se iznenadio sto tako zove .. izgleda da Milovan 64 ..tako tepa .. ali mi se sama naziv ne svidja ..moje misljenje .. ima lepsih , dusa mala ..upisulja . srce malo itd ... .
 
Kucka?
A zasto tako malom bicu dajete tako pogrdan nadimak?
Sta da se to nekako drugacije zavrsilo,kako bi onda reagovali?
Budite malo realni...

Robi u pravu si, Kako Grujan kaze ima i drugih imena za tepanje. Znam da Milovan to kaze od srca punog ljubavi za tu malu devojcicu, ali ruzno je. Najvaznije je da se ona iscupa iz krize i zdrava dodje svojim roditeljima i ostalima bliznjima.

Pre podne isao u Silbas po robu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh