Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prvo sam jednu svoju njivu istanjirao,milina kako se radilo.
photo0019.jpg


Pa je onda kolega pravio mini spit!
photo0020.jpg

 
Kako je kolega zadovoljan sa Turčinom?
Pa posto je placeno 9800e,ni nesme da kaze da nije zadovoljan,po meni,nista to bolje ne radi od moje tanjirace koja kosta 2000e.
Kad naidje na otkos slame sve se zagusi.
Dok u cistu/upaljenu strnjiku,radi odlicno,sto je i za ocekivati.

Za mene uzaludni novci...
 
Pa posto je placeno 9800e,ni nesme da kaze da nije zadovoljan,po meni,nista to bolje ne radi od moje tanjirace koja kosta 2000e.
Kad naidje na otkos slame sve se zagusi.
Dok u cistu/upaljenu strnjiku,radi odlicno,sto je i za ocekivati.

Za mene uzaludni novci...
Slazem se sa tobom.....bolje onda neki podrivac ili gruber da je uzeo,pa da zna sta radi.Kako je bilo danas na promociji Vogelove tanjirace?Gde su slike?
 
danas doterao oko 200 bala, s tim je izvuceno sve sto je izbalirano, posle pokrio kamare i pljusak u tri navrata, malo spavao, sad komp, pa na ciscenje u objekte
 
Slazem se sa tobom.....bolje onda neki podrivac ili gruber da je uzeo,pa da zna sta radi.Kako je bilo danas na promociji Vogelove tanjirace?Gde su slike?
Ni neznam sto nisam slikao...mada imam utisak da bi bilo bolje da su zakacili za new hollanda,nije svejedno stajeru,al' tanjiraca bolje uradi.
A cena tanjirace.....
 
Izbalirao 500 bala i pokupio pred kisu, ostalo mi jos 7 otkosa od dominatora, kupili od kombinata slamu pola sela se skupilo sa presama, new holland, welger 530 i john deere me totalno razocarali moj claas ih sisao kao od sale.
 
Gospodine @KishRobert,
vidim neka unapredjenja na vašoj tanjirači.Lepo to izgleda, ali nas nist obavestili kada lijete prvu ploču pa da dodjemo u mobu!
 
Znao sam da ce biti dreke, ali to je cinjenica. New Holland je skoro nov i veci je od moje prese ali se vukao po njivi ko baba a nije imao problema sa vezivanjem, welger 530 je cisto sr.. a takodje je ocuvan i relativno mlad, a johny je stariji, mislim da je ono 332 ili 336 e tek je on isao tri metra pa stoj, inace svi su imali jaci traktor od mene.
Pocerina, imam markant 51, 1988 god. i necu da kazem da je to sad nesto narocito, ali danas je stanje bilo takvo, doduse isao je fino i rodjak sa MF124, a drugi sa markant 60 je sve sisao.Inace presa mi je SDI, a ne TDI.
 
Gospodine @KishRobert,
vidim neka unapredjenja na vašoj tanjirači.Lepo to izgleda, ali nas nist obavestili kada lijete prvu ploču pa da dodjemo u mobu!
Dragi gospodine panonstib,
pokojni tata je unapredio tanjiracu jos odavno,inace nisu betonska ojacanja.
Nego je to pazareno sa otpada kao teg od tifona,na slici se ne vidi bas lepo,
al' to su 2 spojena u 1,tacno bazdareni na 60kg po komadu,znaci imam opterecenje po strani od 120 kg koji su u ovom slucaju jako bitni.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh