Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas radnja, malo brisao i glancao stapove za pecanje, ledja me zezaju pa ne mogu danas na pecanje ali sutra ::sretan pecaros::
 
Pravio danas koncentrat za pilici,meto noge u lavor,pre toga u isti ubacio 200g morske soli i odcepio ladnog jelenka.::suncanje::
 
od 8.00 pa do 12.30 bio u sumi po drva ... za po podne i predvece ne pada mi na pamet .. drva su na suncu . a trenutno na otvorenom +48 step...dolazi mi kupac veceras oko 20.00 po prasad taman da ih se resim jedu dosta ..ha ha .. a drugih 32 kom se hrane ... jbg kada ih imam non stop .. cena smesna ..
 
Ja jutros rano oterao neka 4 prasenceta sto sam prodao,posle toga cackao nesto oko signalizacije na traktoru i prikolici,i odmor malo u kuci,malo u bazenu.Sad pokrio bazen,pa odoh da prosetam malo.:ppozdrav:
 
Pa ti si onda nasa najveca nada, jel ce da pada kisa kad secaju ledja?:osmeh:

Ledja mi nisu stalna boljka, ukocim se mozda jedanput godisnje na pogresnom mestu. Nego kuk kada me boli onda je promena sigurna, za sada nista. Kada sam bio mladji mislio sam kako ovi matori lupaju kada kazu " Bice promena vremena bole me kosti".
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh