Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prvo sam uzorao jednu njivu,da isprobam plug(lemken sto je sa mityoom trgovano),njiva je prve klase i jako sam zadovoljan kako torpedo vuce.
Posle presovanje,do malopre kada sam pravo iz traktora uskocio u bazen.
 
@ mitar88

Upisi lokaciju kao i ostali, republika Srpska je sirok pojam. Malo pribliznijene bi bio na odmet.
 
Isao da pokupim nesto malo bala slama,to slozio,pokosio nesto oko kuce.Posle odoh kod mog i vaseg kolege sa foruma @milovan64 da se dogovorimo da sutra izbaliramo nekih 1.10ha slame.
 
Pravi domaćin nema šta.Samo gde su kolege na proslavi završetka žetve?Inače danas baliranje od ranog jutra do debelog poslepodneva a sutra voženje naše slame.
 
danas istovareno sto je juce doterano, pa malo u grad, posle doterao jos 300 i neku balu i istovario, sutra presa pa u krug
slama, slama, slama...
 
Danas pokosio zadnju livadu za ovu godinu posle balirao slamu, dovukao kući i dotero jednu cisternu vode da zalijem baštu.
 
Priprema za polazak na more.U ponoć krećemo put Grčke tako da me neće biti dobrih 12 dana.Želim Vam lep rad na forumu i da zateknem dosta novih članova i informacija.
 
Evo stigli sa slame.Doneli 200 i koju balu.A isto to je radio i moj komsija,@KR,zatekao sam ga na njivi.Sesir na glavi i volan u ruke.....nece malo da bilduje. :nono: al,je zato cim me je video uzeo telefon i slikao.(cudi me da jos nema slike) :haha:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh