Šta ste radili danas?Deveti deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ocistio, oprao i parkirao kombajn a sad pravac u Zitiste na chiken fest (valjda ce biti koncert Zvonko Bogdana tako kazu) i naravno cekam tu je.... kisu.Sprema se sprema a nikad da pada je... ...ter ::jako_besan:: ::jako_besan:: ::jako_besan::
 
evo vec peti dan znjem i mogu vam reci da se privodi kraju,rod je sarolik vise los nego dobar,tokom ovih dana pratio sam i kukuruze koji su poceli da se suse i ako nebude kise bice dovidjenja tugo
 
Skitao ceo dan , vozio kombajn kod majstora , isao kupio neki namestaj , vratio se po kombajn i sad sa prijateljima pricam uzrodjendansku tortu i ladno pice , i malo cackam forum
 
Bio u gradu do 1 sat a pri odlasku u grad probusim gumu na autu kada sam dosao kuci odmarao do jedno 4 sata pa zatim napraavio crijeva na granama od prskalice pa prihranio djetelinu i ocistio prskalicu nakon toga i u tada sam morao da vozim brata doktoru na infuziju boloio ga stomak previse i moro infuziju!!!!
 
Kosio malo detelinu za stoku i onda isao po pvc prozor u Veternik,pa posle isao da vidim neke prikolice
 
ustao u 5 i zgrnuo detelinu pa odmah u krevet pa dovršio dizalicu , sklopio jedan diferencijal , izbalirao 250 bala , pokupio i složio
dosta li je , čak večeras malo i kafane zakačio
 
Celo posle podne smo imali kinderbal,proslavili smo zavrsetak veoma uspesne zetve,
glava mi je kao u bumbara!
photo0014.jpg
 
Evo ja se spremam za madarsku imamo koncert u 9 uvece na Balatonu sa orkestrom(3+2) a sutra krecemo na more malo odmaranje a posle pocinje remont beraca.:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh