Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pao prvi rostilj ove godine, bas prijalo bilo lepog sunca.:cool:
 
Bio u Kacarevu na slninijadi.
5o613r.jpg

2d8gt3q.jpg

15zrtrk.jpg
 
A rostiljskog mesa?

Dasta da je bilo, i to mlogo.:osmeh: Tako da od moje dijete nema nista, a da, jeo sam meso bez hleba ako se to racuna u dijetu.:haha:

---------- Poruka napisana 06-03-12 u 17:43 ---------- Prethodna poruka je 05-03-12 at 07:02 ----------

Pre podne isao po susku za pilice, a popodne u Silbas po robu. Za to vreme menjala me mladja cera u radnji, hvala joj.
 
sve na slaninijadi je predstava i velika prevara
nema tamo onoga zbog čega je osnovana a to je individualna proizvodnja
sve je to industrijsko meso tri četiri firme "mesopromet" "plavi dunav" "burjan" "turi lajoš" itd ....
čak i one male tezge su njihove samo ih naprave jeftino kao fora da su neki "seljani" samo naduvaju cene
sve je to komercijalizovano jer nema običan proizvođač par hiljada € za tezgu
ono što vi i ja pravimo kao npr. u temi "recepti kulena kobasica...." je ono pravo
nemojte da vam uzimaju novac za ništa
ja sam odatle verujte mi
 
sve na slaninijadi je predstava i velika prevara
nema tamo onoga zbog čega je osnovana a to je individualna proizvodnja
sve je to industrijsko meso tri četiri firme "mesopromet" "plavi dunav" "burjan" "turi lajoš" itd ....
čak i one male tezge su njihove samo ih naprave jeftino kao fora da su neki "seljani" samo naduvaju cene
sve je to komercijalizovano jer nema običan proizvođač par hiljada € za tezgu
ono što vi i ja pravimo kao npr. u temi "recepti kulena kobasica...." je ono pravo
nemojte da vam uzimaju novac za ništa
ja sam odatle verujte mi
Isto je i kod nas na Švarglijadi.Samo što i im pomaže MZ jel im da besplatno da izlažu a ove godine su imali i pevača neki sa 5kazanja,budalaština.
 
Kaže mi komšija u subotu "gledaj me na grand zvezde bio sam na snimanju juče (u petak)"
Gledam ja u Subotu i zovem ga i pitam jel si na tom snimanju bio što ide "uživo" ,kaže da evo glasam za Bokana.
Pitam ga jel lud kako glasa danas (subota)kad je juče(petak) proglašen pobednik,nije mi odgovorio.
Kakva prevara a još ona od metra potvrđuje Popoviću "regularnost glasanja".Prosto ne verujem da smo ko ovce.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh