Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas dovezli prinovu, vise o tome u temi o ruskim masinama.
 
Pomagao clanu North ARMY pri spajanju radia u 110-ki ... al ga je spojio svaka mu cast :osmeh: :osmeh:
 
Premestio mladu visnju, a na njeno mesto zasadio sadnicu kajsije "Novosadska rodna". Kaze ovaj u rasadniku: "Ni rana ni kasna". I od posla jos, normalno radnja.
 
Juce se druzio sa Slavkom91 namestili muziku,sad moze za njivu,a moze i za... :osmeh:A danas sa caletom ceo dan oko sejalice,cudo jedno kako neki delovi mogu da zapeknu i jos vece cudo kako lako puknu. :D
 
danas odradio smenu izasao isao u crkvu pa malo dolazio cika veterinar za neke prasice i jaganjce pa sad malo u setnju i veceras cu da gledam boks...
 
Isao na neke prezentacije,NS-seme,BASF i Agromarket...Cisto da ubijem dosadu,a popodne imao neke poslove da pozavrsavam i eto...sad gledamo Barselonu na b92 i cekamo neki film da odlgedamo...
 
Ja ceo dan rasturao neke masine , da bi poslao kuci. I tako mrtav umoran malopre kad sam se vracao kuci jedan sportski Subaru mi preseko put. Ja kulturno stao iza njega i na nas Balkanski nacin svirao sam i blicovao. A on onako nervozno je otvorio prozor i izbacio glavu napolje i pokazao mi neku narandzastu tablicu na koju krupnim slovima pise POLICE. Ostao sam bez teksta , jedva sam pronaso gde mi se otvara prozor da bi i ja proturio glavu kroz prozor da mu se izvinim.
 
Naravno da prpa , jer ovde kad kazne oni stvarno kazne. Imaju oni razne kazne od uzimanja dozvole na mesec dana , pa na 2 , 3 , pa godinu , 2 ,3 , pa na dozivotno oduzimanje dozvole.
 
Juče bio u Novom Sadu, popravljali neki kamion.
Dragan82 možda taj i nije policajac, možda je našao tablicu negde, i sa njom maše kroz prozor.:osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh