Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Posle svih obaveza isao u crkvu po badnjak , paljenje badnjaka , igranka , kuvano vino caj rakija i jos raznih djakonija
 
danas podigao badnjak,posle toga klanje-pecenje,isekao badnjak uneo to i slamu u kucu,vecera .......sad forum
 
ustao u 4 da idem po badnjak sa drustvom :osmeh:, bio tandrbal po sumi :osmeh: ... a sad u grad na tamburase!
 
Pre podne spremao za božić,posle podne bio u crkvi.
14mgeif.jpg
 
Strojili prasice, taj koji je drzo omastio brkove uz muda dobio i 10 kokosija jaja ,pzurio kuci da pravi kajganu.
 
Dosadjivao se čitav dan, danas svetac pa se ne radi, ali mi sam video da mi je nikao rasad od majčine dušice, jedva čekam sutra da radim nešto ulenjio sam se od Božića.
 
Grujice jesi li se to ponovio,ili tako zoves mesalicu za beton?
Masinu za mesanje sitnog praskastog materijala , napravljena pre 15 god, imali... specijalni programi ..Magnohrom , pa ja.. mali kapacitet ali mi zavrsava posao , sluzila je za proizvodnju vetackog mermera, kada smo prizvodili u lepa i srecna vremena , a mesalicu za beton nemam na zalost..
 
Poslednja izmena:
To je bilo ljuce, malo ispravka JD je 6530ne 6630 (drugarov) i ja sa Claasom, protiv drva koji je sadjen 1945god (tako kazu:sta:)

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh