Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja ogrebo 2,3 brazde , podlozio pusnicu i kuliranje

---------- Poruka napisana u 12:42 ---------- Prethodna poruka je at 12:41 ----------

Da i od sinoc dizem 5 snimaka na tu tube , al nedamse ni ja :osmeh:
 
Stojimo danas u hodniku SUP-a drugar,ja i još 30 ljudi.Tako čekamo tablice kojih je slučajno nestalo i čekaju da ih donesu.Pričamo eto kako je dosta ljudi dobilo kazne zbog protestne vožnje traktora,a policija paralisala celu državu i direktno krše ustav i nikom ništa.Tu našu priču čuje jedan policajac i vrati se do nas i poče sa pričom......
Znao sam da za policiju ne treba da si baš pametan ali ovo danas me je uverilo da uopšte ne treba da si pametan da bi bio policajac.
 
Stojimo danas u hodniku SUP-a drugar,ja i još 30 ljudi.Tako čekamo tablice kojih je slučajno nestalo i čekaju da ih donesu.Pričamo eto kako je dosta ljudi dobilo kazne zbog protestne vožnje traktora,a policija paralisala celu državu i direktno krše ustav i nikom ništa.Tu našu priču čuje jedan policajac i vrati se do nas i poče sa pričom......
Znao sam da za policiju ne treba da si baš pametan ali ovo danas me je uverilo da uopšte ne treba da si pametan da bi bio policajac.
polu pametni idu u politicare , ostali u policiju
 
Ma šta bre pametno.Drugar mu predloži da se menjaju.Da mu on da zemlju,traktore i sve ostalo u zamenu za njegov posao_On kaže :"Pa znaš da bi postao policajac moraš imati školu....".Ljudi popadali od smeha,a drugar mu kaže :" e druže moj ja imam mnogo veće škole od tebe pa radim i živim od zemlje".
Ali da ne bude da sam ga samo ocrneo rekao je da nema ništa protiv što su poljoprivrednici protestvovali i da nema logike da se dele kazne ukoliko nije bilo prekršaja.
 
Skupljao malo lisce sto je iz sume naneo vetar ,, e vise ga nema opalo je sve ,, a i ja grabuljao ove godine po treci put. isprebacivao prasad u drugi boz ,pa da idi za Bozic,, nadam se po nesto vecoj ceni nego li za Novu godinu
 
Skupljao malo lisce sto je iz sume naneo vetar ,, e vise ga nema opalo je sve ,, a i ja grabuljao ove godine po treci put. isprebacivao prasad u drugi boz ,pa da idi za Bozic,, nadam se po nesto vecoj ceni nego li za Novu godinu

Grujane ovoga puta pamet u glavu i **greška uz zid. Vidis bre kako je Nikola znao da proda prasice, pa kupio mercedes.
 
Da, prodao sam i ja samo dan ranije ,prodao bi i on Pazarcu , Pazarac nije hteo da mu dodje , prodajem i ja za Bozic pa cu da kupim , malo kisele vode i ratluka , a za trakor i mercedes ,treba mi do proleca da se stisnem ,,, ha ha , ko dve banke u dzepu
 
Polako druze moj bice svega samo da smo mi zivi i zdravi i da su nam pravi, pogledi na svet.:haha:
 
Poslednja izmena:
Hahahahahahaha,pa nije hteo da dodje na 160,ali dosao drugi.Samo ti radi kako znas,i nesekiraj se za mene.

ma ne sekiram se ni za koga , nego je meni rekao , ajde da natovarimo i nema problema dogovoricemo se , da li razumes kako me je presao.. a za sutra dan me zvali i nudili sami 160 , pojeo sam se ziv .. e nece vise ,,dogovor unapred .... a danas odoh malo do servisa ,dosta njih me zvalo za danas , ko da nisu imali problema i ovih dana .
 
stelovao rasipac vestaka pre podne,busio rupe da zakosim lopatice,gospa mira isla na posao od 10.00 do 20.00,trgovina.ja zakuvao corbu,sarma vec bila gotova.sad vecerali,deca kud koji.gospa na pinku ,mene malo muka od te tv stanice,cekam da zaspi pa da odgledam nesto po mojoj volji.sutra od 07.00 na posao u eps.ZELIM SVIMA SRETNU NOVU GODINU.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh