Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prepodne krunio , mleo a od 15.00 do 23.00 u elektranu drmno na posao. Sada ispred komp.slusam poeziju. Koga interesuje poezija , iskreno preporucujem da poslusate od R,Kiplinga poema sa nazivom AKO. Meni se licno najvise dopada u izvodjenju D,Stojnica. Izvinite ako sam otisao u of
 
Vec dva dana me zaj.bava hidraulika na Univerzalu,dodje mi da ga zapalim.Ceo sistem sam skinuo,procistio,sipao novo ulje i nece. :udri::udri:
 
445.Cas hoce da radi,cas nece.Kad podignem rucicu,nista se nedesava dok nepopustim dovodnu cev do pumpe.Kad tu popustim,krece da dize.Nosio je korpu i verpra,ukupno oko 600 kg,i radio na ovu foru.
 
Vec dva dana me zaj.bava hidraulika na Univerzalu,dodje mi da ga zapalim.Ceo sistem sam skinuo,procistio,sipao novo ulje i nece. :udri::udri:
Proveri posto su novi delovi , stare skini spakuj u kutije i odnesi u MIKRON cacak na proveru , 10l nafte i 1000 din provera i oni ce ti reci sta treba da cinis i dace ti ponudu za popravku a ti ces vec znati posto su novi delovi pa ces lako odluciti .
Mene su za kombajn razni majstori zezali te ovo te ono ( kodmene nije bio konstantan kvar , povremeno je zezao u radu) pozvao mehanicara poskidao ceo sistem i sve im odneo na proveru .
Sad idem da gledam Deda Mraza

---------- Poruka napisana u 19:37 ---------- Prethodna poruka je at 09:40 ----------

ccc
381895_313202752047419_100000730897797_996868_129866004_n.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh