Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo i ja da seukljucim malo i kazem sta sam radio kao i obicno jutarnji posao oko stale krunio kukuruz mesao samleo sekao drva i oidmorio malo vise od uobicajenog odmora i na kraju dana otelili komsiji kravu musko telence krava se zatelila jos oko 13 h a isteljena u 16.30 komsija cekao da sama odradi svoje ali nije moglo jel tele bilo okrenuto na ledja pa je trebala pomoc i na kraju javili coveku postao deda dobio unuku e al se slavilo i jos se slavi :ppozdrav:nek je sa srecom o cemu se radi
 
već četvrti dan tovarim stajnjak bole me i **greška i noge natovareno oko 150 prikolica za stajnjak
 
Internet sekiranje

Danas sam, sam samcit, pravijo domaće rezance, flekice i makarone. Načisto sam bijo zadovoljan postignutim rezultatom.
Tako zadovoljan (nisam rekao zadovoljen) siđem u podrum i krenem da sekiram drva. Pošto sam ih dovoljno nasekirao vratim se u kuću i pretočim kiseli kupus.
Ondak se natakarim na poljoprivredni Internet i načisto se najedim. Poradi zato ODMAH se vratim u podrum na dalje sekiranje drva (usput, od muke, nacepam brdo čamove potpale).

Mlogo vi voli vaš (a i naš)
Internet Bibliotekar
 
Ime moje, imam JA naoštrenu, okaljenu sekiru sa grabovom držaljicom.
Da znaš, časni Duško58, da bi mi bolje bilo da sam češće sekirao drva u podrumu nego što sam boravio na poljoprivrednom Internetu.
Maločas se mobilno čujem sa časnim N.A. Pripovedam o sekiranju, on pomno sluša, a u pozadini piči studentska žurka.
 
Ni magla nije smetala da odem do fakulteta na kome je održano savetovanje "TRAKTORI I POGONSKE MAŠINE".Šta mislite koga sam tamo našao da studiozno razgleda izloženu poljoprivredu mehanizaciju.Relativno kasno je stigao jer je imao predavanja iz GENETIKE.Znači on je taj koji će nas edukovati o GMO semenu i negativnom uticaju na organizme, ali koliko vidim ni tehnika mu nije strana.
URL=http://imageshack.us/photo/my-images/802/slika000.jpg/]
slika000.jpg
[/URL]
Na ovoj slici je prikaz kako se drži volan u Mahindri.
 
@Panonstib silno gresite po jednom pitanju.
A sto se tice volana taman je napravljen kao "vezbanka" samo sto ja nemam mahindru pa se na drugi nacin uvezbavam za voznju iste. :osmeh:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh