Šta ste radili danas 5

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
jutros od 6.30 spartanje do 10.30 od 11h pa sad dosao kuci kupili detelinu,10 zmajevki, 1500 bala,krepali,zvao sam jednog forumasa u pomoc al me drugarski odj...o,necu reci ko je nek se sam javi ::namigivanje::
2ugnub9.jpg
 
da sam bio na pivi ko bi ovo pokupio,taman zavrsili i :kisa: :cao:
Post je spojen: [time]1275251679[/time]
_________________________________________________
i ja sam tebi ponudio lava pa si odbio :ppozdrav:
 
Danas ceo dan za volanom, isao u Prijepolje kamionom doterao komsiji strug pa u MC Vincu za glodalicu... :udri: :ppozdrav:
 
Sinoc smo bili na leru,jos sam ti bio u najblizem lokalu a ti neces da dodjes,ja sam ustao danas u 9 pa menjao ulje u motoru.
Ajd ozb.ako ti treba pilot za spartac ili tako nesto pa ce se dogovorimo. :cao:
 
peto1 je napisao(la):
To vam je zato sto ne postujete ni nedelju, dan kad se ne radi.
Pa i ovako će mi pola istrunuti, a šta bi bilo da nisam danas radio.... jbg, kiša nezna da je nedelja.... I ovako je toliko loša da sam jedva prodao za 70 dinara balu i to sa dostavom na kućnu adresu! :udri: :udri:
 
e bas,da juce nije pokupljena ode 6 jutara u ............trebala je biti pokosena 2 maja,pa kise......polegla..........u utorak pokosena.......juce pokupljena i hvala bogu
@Na,ti to znas zapovesti iz biblije,ne lazi,kradi,ubi........ ::namigivanje::,posten covek,da samstobom u subotu vece sljoko ostala bi detelina,jos sam od oko 6h spartao suncokret i ostalo mi jos 1.5 kj da zavrsim al sam ostavio zbog deteline i sad to vise necu moci preci jer mu je juce vec bio zadnji voz jer je velik,a ti hoces da pijancim sa tobom,ja sam ozbiljan covek u godinama a ne maturant lokator moderator glavator ::namigivanje::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh