Šta ste radili danas?? Šesti deo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bio jutros u crkvi, krstili koleginu malu, ja bio kum....

23m1lah.jpg
 
Bitno je da se nije crkva porusila kad je Mica usao,ostalo je manje bitno :D

Jedina stvar koju sam uradio jeste da sam skupio snage da otvorim kapije i odem u servis gde sam video da nisu ofarbali plastike skutera,dobro je jer nisam u stanju da radim,leskarim ceo dan i skupljam snagu za noc koja dolazi.
 
Evo i mene, Marko D otreznio sam se, i to dobro, pokušao sam nešto da radim danas, medjutim pao je grad veličine jajeta, na zemlji je imao meni do čuklja, i tako završih sa poljoprivredom za ovu godinu, a sa malinom i za sledecu. Sad samo da sednem i plačem.
 
kombajner je napisao(la):
kupio dve nove gume za TORPEDO 4006 sinoc i stavio ih kad ono jedna jutros ispustila skinuo pa sad da je nosim nazad vulkanizeru da je namesti !! trebam otici jos da pokosim 3jutra ovasa a u 5h imam utakmicu... bice tesno :ppozdrav:
Ala si se ti promangupirao :haha: :haha: Otkad bre ranovcani mere zemlju na jutre :haha: :haha:
 
Rale 83 je napisao(la):
kombajner je napisao(la):
kupio dve nove gume za TORPEDO 4006 sinoc i stavio ih kad ono jedna jutros ispustila skinuo pa sad da je nosim nazad vulkanizeru da je namesti !! trebam otici jos da pokosim 3jutra ovasa a u 5h imam utakmicu... bice tesno :ppozdrav:
Ala si se ti promangupirao :haha: :haha: Otkad bre ranovcani mere zemlju na jutre :haha: :haha:
Moram da budem u fazonu sa vecinom na forumu! ti verovatno znas od koga sam kupio gume pa mi dan izdrzale, kaze mi covek ma ne da su dobre nego mozes po drljaci njima da ides :D ali desava se :ppozdrav:
 
danas stigli sa "godišnjeg"... pa evo me ponovo na forumu posle 15 dana
 
pokosio 50 ari zobi posle menjao cilindre kocnica na nekom zetoru ostalo da sutra zavrsim.
 
KishRobert je napisao(la):
usluzno balirao,usluzno kosili tritikal i zob,posle sredjivao ogledno polje.
Dobio table?
Ja,danas istovarao slamu,kuci,pa kod jednog prijatelja(prodao mu 50 bala),pa onda malo :spavam:,kasnije kosio travu na ulici,a sutra kod majstora(ako ne bude padala kisa)vucem presu,juce imao defekt..... :zli:
 
E to,majstore.....nedas se komsiji,onom sa LG suncokretom.Vidis da je lepse,a ovi nasi udarili(Glavasi),table KWS u "ne sredjenu leniju"......
 
MILOŠ D.T je napisao(la):
i ja i ja ooooooooooo

šurak mi se ženio , tj dobio sam još jednu mladu punicu :ppozdrav:
joj bio sam pijan ko lećva :D

evo jedan detalj kada sam ja kao zet blokirao kapiju kada je dolazila svadba sa mladom

ja i kum u akciji ispijanja pljoski , ja sam ovaj manji :haha:

abcd0007wc.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh