Šta ste danas radili ? 4 deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas nastavili sa detelinom, otisao jutros u 7 i pograbuljo 4 lanca, posle to balirali i zadnji otkos 100 m pred kraj defekt na presi. Krenuli kuci, pukne mi i guma na presi... :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: Jebes ovakav dan. :zli:
 
Lala iz Banata je napisao(la):
Danas nastavili sa detelinom, otisao jutros u 7 i pograbuljo 4 lanca, posle to balirali i zadnji otkos 100 m pred kraj defekt na presi. Krenuli kuci, pukne mi i guma na presi... :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: j...š ovakav dan. :zli:

Izgleda da de bas prati sreca.
 
stovario seno sto sam sinoc doterao, prevrnuo 60 ari, izbalirao to i komsiji 80ak bala, i krenuo za pare da odradim jednu parcelicu i defekt :udri:
dodjem kuci otkacim, pa uzmem tanjiracu i potanjirm 1.20 ha, mislio i da podrljam, ali odustao ako ne daj Boze padne kisa da mi ne zalepi, pa cu ujutro i da posejem kukuruz, i da sklonim vise sejalicu da je ne gledam
 
Rođaku prepravljao neku kolibu.
250rrbd.jpg
aytwz8.jpg
 
Au,svasta.Jutros prskao kukuruz(jednu prskalicu),posle prskao rodjaku,pa balirao usluzno detelinu,pomuzli krave,pa otisli sa dvoje grabalja da grabimo moju detelinu i evo dosli pre pola sata.Sad ako ugrabimo vreme pa da je sutra izbaliramo i donesemo......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh