Šta ste danas radili ? 4 deo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
IMT-550 je napisao(la):
Lala iz Banata je napisao(la):
Izbalirali i doneli 500 bala deteline. I 1221 je danas imao svoj prvi izlet u atar. :D
I sta kaze 1221 , kako mu se svidja atar :haha: , ova zmajevka na drugoj slici se izgleda uplasila od rusa nekako mi se smanjila,aaaa..... :haha:
Ko igrackica. Moralismo da se zezamo sa kikindama, posto nam se druga zmajevka jos kurva po selu. ::namigivanje::
 
Ja iso na poso, doso kuci, sad vodim decu u parkic, da se istrce i tuku malo sa drugom decom (tako bolje spavaju).
 
Lala iz Banata je napisao(la):
IMT-550 je napisao(la):
Lala iz Banata je napisao(la):
Izbalirali i doneli 500 bala deteline. I 1221 je danas imao svoj prvi izlet u atar. :D
I sta kaze 1221 , kako mu se svidja atar :haha: , ova zmajevka na drugoj slici se izgleda uplasila od rusa nekako mi se smanjila,aaaa..... :haha:
Ko igrackica. Moralismo da se zezamo sa kikindama, posto nam se druga zmajevka jos kurva po selu. ::namigivanje::
Ma daj sledeci put obe zmajevke da se bar malo oseti (mislim kad vuce ruja) :haha:
Nego kako si zadovoljan sa menjacem ima krrrr ili nema :cao:
 
Prskao kukuruze,pokrivali krov,isao u trezor da pi pojasne neke stvari,bio u banci sa kumom da uzme kredit(ja zirant)...
 
Jutros obalio 1Ha livade, otisao na neku sahranu, zatim kod kuce kosio dvoriste i okutnjicu,a sad kad je preladilo pravo je vreme za kafanu... :D
 
acA cS prO je napisao(la):
bio u skoli, izblejao malo posto je bio poslednji dan i sad sve spremam sutra za maturu :D

:ppozdrav:


Cestitam pancevac, koja skola, jel ides dalje, na fakultet ?
 
IMT-550 je napisao(la):
Lala iz Banata je napisao(la):
IMT-550 je napisao(la):
Lala iz Banata je napisao(la):
Izbalirali i doneli 500 bala deteline. I 1221 je danas imao svoj prvi izlet u atar. :D
I sta kaze 1221 , kako mu se svidja atar :haha: , ova zmajevka na drugoj slici se izgleda uplasila od rusa nekako mi se smanjila,aaaa..... :haha:
Ko igrackica. Moralismo da se zezamo sa kikindama, posto nam se druga zmajevka jos kurva po selu. ::namigivanje::
Ma daj sledeci put obe zmajevke da se bar malo oseti (mislim kad vuce ruja) :haha:
Nego kako si zadovoljan sa menjacem ima krrrr ili nema :cao:
Nema krrrr, milina raditi.
 
podrljao oko hektar kukuruza, sto sam juce sejao, slabo zatrpavala sejalica - nozevi ::lose:: , a pokorica odozgo
prevrnuo pograbuljani hektar livade, izbalirao 367 bala, i izvukao - sad je u dvoristu - nemoze toliko da zakisne kolko mogu moje krave da pojedu
 
Nesto oprskao jutros "za ladovine",posle usluzno balirao seno,pa kad je "zaladilo"opet prskali,ali nisam zavrsio zbog grmljavine,reko'bice kise....a ona evo jos ne pada(hvala Bogu)....
 
Danas zavrsio prskanje, bio da pospremim 2kj sto sam sinoc izorao (detelina), predvece idem da posejem kukuruz pioneer colomba, valjda nije kasno za nju...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh