Šta ćete raditi sutra?

Sutra ću da napravim prezentaciju za odbranu diplomskog, da se i toga već jednom rešim!
 
sutra je nedelja ali sljiva ne moze vise da ceka...........Boze oprosti...............
 
Sutra radim u drugoj smeni,te necu moci da izbegnem ucestvovanje u spravljanju zimnice u toku prepodneva.Uvek mi slatkorecivo kazu da kad god se ukljucim posao se ubrza i dobije na kvalitetu.E sto su ti zene...
 
Sutra ujutru u 6h idem u šumu da sečem drva, bilo kiše ili ne sutra moram da spremim 12m drva, spremio sam lance za traktor, i kabanicu.... :spavam:
 
Sutra prvo vodim sina da dobije vakcinu, pa trebam neka vrata na štali da prosječem i napravim. Možda probam i rasturač za djubre, danas sam ga završio, postavio zaštitne limove i spreman je za rad, juče sam ga probao sa jednim kompletom lanaca i radio je super, sad sam dogradio još dva i ima 12 lanaca. Takodje sutra trebam početi i raditi na stranicama na prikolici, imam već jedne od 25cm ali treba da napravim još jedne i povisim ih za još 25cm. Naveče valja zamiještati i hranu za junad. Uh, ima da bude baš dug dan, da bar hoće da zahladni i padne kiša...
 
Gospodine @Fruit Boy
želim Vam uspešnu odbranu diplomskog rada i da ga odbranite sa najvišom ocenom.
 
Moli se gospodin Panonstib da napravi malo mesta u inbox-u. :D

I da ne bude off: sutra isto što i danas. Mučenje nauke.
 
Diplomski odbranjen sa najvišom ocenom.... komisija prezadovoljna radom, a ja posebno! :D Sutra? Auuuu, ko preživi pričaće! :D
 
Nazad
Vrh