Šta ćete raditi sutra?

Učlanjen(a)
21 Avg 2009
Poruka
4.664
Možda deluje nezanimljivo ali se bar meni često dešava da me planovi za sutrašnji dan puno dekoncentrišu i ometaju u"forumisanju".Kontam,možda bi nam bilo lakše kada bi još neko znao šta nam je sutra činiti...

KishRobert

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
31 Dec 2008
Poruka
14.045
prvo cu otici do kumana sa detelinom,posle cu spremati meso za pusnicu,raspaljivati rostilj....a posle u zzzzzzzzzzzzzzzzz!
nedelja je.

Farmer Bob

Član
Učlanjen(a)
23 Dec 2009
Poruka
1.657
Tokom zime,nedeljom pre podne idem sa drustvom na"sekciju".To mu dodje kao ovaj nas forum,ali za stolom u kaficu :haha: :haha: Onda rucak,pa :spavam: :spavam: pa u stalu i tako.

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
23.264
sutra ima da razbucam celu instrument tablu na autu ako ovo belo govno ne bude padalo,nesto me zeza dzek na ventilatoru radi-ne radi pa se mora sutnuti nogom da se nabije i proradi a sutra popravljam ako budem mogao da isteram auto iz garaze

mira

Član
Učlanjen(a)
30 Nov 2009
Poruka
165
Ja ću na savetovanje agronoma, Zlatibor.
(ako jugić stigne do Zlatibora)

KishRobert

Prijatelj Foruma
Učlanjen(a)
31 Dec 2008
Poruka
14.045
Farmer Bob je napisao(la):
Tokom zime,nedeljom pre podne idem sa drustvom na"sekciju".To mu dodje kao ovaj nas forum,ali za stolom u kaficu :haha: :haha: Onda rucak,pa :spavam: :spavam: pa u stalu i tako.
a ta sekcija,gazde do gazde,nezna se koji je jaci...al' kad treba tura da se plati,svi pobegnu u wc.
ko pirocanci.

Farmer Bob

Član
Učlanjen(a)
23 Dec 2009
Poruka
1.657
KishRobert je napisao(la):
Farmer Bob je napisao(la):
a ta sekcija,gazde do gazde,nezna se koji je jaci...al' kad treba tura da se plati,svi pobegnu u wc.
ko pirocanci.
:haha: :haha: :haha: :haha: ko to kaze,ko to laze.....

Vrh