• U toku je akcija za naručivanje radnih pantalona koje će imati logo poljoinfo foruma. Akcija traje do do 24.maja 2020. Za dodatne informacije pogledajte sledeći LINK.

Šta ćete raditi sutra?

pankin

Član
Učlanjen(a)
22 Feb 2011
Poruka
3.023
ta sutra kod prijatelja u borovo na slavu

Zrenjaninac

Član
Učlanjen(a)
23 Okt 2008
Poruka
3.133
Sutra planiram da obiđem parcele da vidim ugaženost njiva i pošto su naftaši završili napucavanje krećem u gruberisanje istih.

LACKOIGI

Član
Učlanjen(a)
15 Feb 2011
Poruka
534
Neznam, dal su zavrsili, u nasem ataru su vec jednom zavsili, skupuili kablove... Ja sam isao sa tanjiracom da malo izravnam, kad dodjem do jedne njive vidim ovi dolazu opet za dzipovima i siru kablove, pitam ih jel opet on mi kaze da su nesto zaj.i idu ponovo. Pa idte u tri...................................ali danas su valjda zavrsili i tu tako da cu i ja ici da ravnam malo

LACKOIGI

Član
Učlanjen(a)
15 Feb 2011
Poruka
534
uuuuu videces :haha: kako gde negde udje tanjiraca u njegovim tragovima do osovine a negde je tvrdo u piii. Ja mislim da ti neces imati problema sa gruberom,vozis u njegovim tragovima i gotovo,jer ako vozis na oranju i izmedju njegovih tragova onda ce slajfovati sigurno,

Dzogi_89

Član
Učlanjen(a)
7 Sep 2010
Poruka
1.504
sutra ustajem ranom zorom u 4 idem na pijac-stocni i kad zavrsim pravo u firmu na arbajt

Vrh