Šecerna repa 2014

Iako je najavljena niza cena repe 2014 dali cete povecati povrsine pod njom

  • da

    Glasovi: 24 42,9%
  • ne

    Glasovi: 32 57,1%

  • Ukupno glasača
    56
  • Anketa je zatvorena .
Ma ukapirao sam jos kad je Kris napisao da su muda do kolena,zato sam ti i odgovorio da zavisi kolko si pokvasio lisce toliko ce da deluje.:ppozdrav:
 
Višak pritiska kod ovih naših SANI prskalica ide u keson-stručnije kompenzacionu posudu,a nju ćemo sad još malo da praznimo,da necrkne televizor :osmeh:
 
Sutra ako bog da Prskanje 0,4 lit/kj Agil i 1,5 lit. Fertileader Gold.
 
Poslednja izmena:
Sreca pa nisam rizikovao i posejao onu parcelu od 1,25 k.j gde sam prskao sa PEAK-om prosle godine kukuruz,grdno bi se zajebao...Ovde je bio prosle godine suncokret ali je moj otac prskao kukuruz a vetar je duvao pa je sprzio 10-ak vrsti suncokreta,do kraja se oporavio ali prinos je bio dosta manji zbog tih 10 vrsti...e sad je tu posejana repa i 7 vrsti su kao odsecene od ostatka,evo i slike...ta repa zaostaje od pocetka,tek sad je malo krenula posle prihrane SAN-om,planiram i da prskam i Bioplant florom da je malo povratim...p.s Koliko malo je dovoljno otrovstini poput PEAK-a da je muci a pri tom nije direktno prskana ta zemlja,vec uz pomoc vetra
33adow5.jpg
evo ovde se vidi crno na belo,kao odseceno
2ur7d5g.jpg
mkbw2d.jpg
 
da ne veruje covek...sa hemijom nema zezanja...kakva li ce nam biti zemlja za 10 tak godina posle primene tolike hemije nece ni trava da raste.
 
Ako ima mnoooogo padavina pa ga spere onda moze. Bilo je situacija sto znam od ljudi iz prakse da nisu imali problema.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh