Šecerna repa 2014

Iako je najavljena niza cena repe 2014 dali cete povecati povrsine pod njom

  • da

    Glasovi: 24 42,9%
  • ne

    Glasovi: 32 57,1%

  • Ukupno glasača
    56
  • Anketa je zatvorena .
Bilo je i u kockicama/dzakovima 1993 ili 1994 ko nije hteo da ceka. To se ne secam, ali su mi pricali vise njih.
 
Ova repa dosadi i Bogu i narodu evo vec nedelju dana nemozes izaci na ulicu od kamiona zadruga Sava Kovacevic vuce sa prizme pa nam kamioni blokirali i napravili kolaps u ulici!
 
A jel ima jos repe za vadjenje u istocnom sremu?
Ove godine su se bas obahatili. Ali i vreme im neide nikako na ruku.
 
Kaže mi danas čovek gde sam ugovorio očekuje oko 15.01 2015 isplatu radi se o šećerani Žabalj valjda će ispuniti obećanje u vezi::novac::
 
Kaže mi danas čovek gde sam ugovorio očekuje oko 15.01 2015 isplatu radi se o šećerani Žabalj valjda će ispuniti obećanje u vezi::novac::

To smo ti mi rekli pre dve nedelje, a ti svaki dan pitas kada ce novci.

- - - - - - - - - -

Ma svi ce da seju sta se sekirate.

Nece sigurno.

- - - - - - - - - -

A jel ima jos repe za vadjenje u istocnom sremu?
Ove godine su se bas obahatili. Ali i vreme im neide nikako na ruku.


Mislim da je repa povadjena sva.
 
Interesovao se ili ne, od novaca nema nista. Prilicno sigurna informacija je da cemo dobijati na kasikicu i po malo, nadam se da se nece oduziti.
 
Jel ste vi svesni da je Žabaljska šećerana u kurcu biće dobro ako isplate normalno da se interesujem za novac svaki dan.

Nije u k.. Žabaljska šećerana ,u k.. nam je država i mi zajedno sa njom.Ako ti je šećer u komšinskoj radnji 54d koliko je u silosu u šećerani?Manje od 39din i kada bi cena repe bila direktno vezana za berzu ,kao ostale ratarske kulture, trenutna cena bi bila 2 din,i sve preko toga je trenutno gubitak.Šećer ili rezanac možeš odmah uzeti ali ga ni po 35 din nemožeš prodati za keš.
Inače interesovanje za setvu je trenutno i dalje veće nego interesovanje šećerane ugovaranje za sledeću godinu:sta:
 
Ne mogu da se otmem utisku da je cena secera barem jednim delom namerno oborena. Helenik sugar nemci nisu uspeli da kupe na lep nacin, sad pokusavaju na kvaran.
 
Nazad
Vrh