Šecerna repa 2014

Iako je najavljena niza cena repe 2014 dali cete povecati povrsine pod njom

  • da

    Glasovi: 24 42,9%
  • ne

    Glasovi: 32 57,1%

  • Ukupno glasača
    56
  • Anketa je zatvorena .
Danas saznao lepu vest. Verovatno u ovoj godini nece biti nista od placanja. Crvenka::lose:: Ne znam sta reci, ove godine sve sto moze lose da krene, poslo je u repi.
 
Ne nista nije ok. Imamo rokove placanja 31.12. za razne obaveze. Planirali smo te novce, aneksom ugovora nam je garantovana isplata do 31.12. Sad ja i meni slicni moramo da prodajemo jeftino kukuruze da bi nase obaveze platili, a nama kad ne plate nikom nista. Ko ce meni da nadoknadi stetu nastalu ovom situacijom? Ko ce da mi nadoknadi skok evra?
 
Znam kako je. Nama fali par hiljada evra za kupovinu neke zemlje, pa cemo da uzajmimo pare do isplate repe par dana, a legle bi kao kec na 11. Preživeću. Preživeli smo i gore stvari.
 
Bojčetić a možeš odložiti rokove plaćanja i te obaveze do daljnjeg dok ti ne plate i ne daju tvoje novce?
 
Bitno da su meni ratu kredita obračunali po njavećom kurzu, nije to bezveze da sredinom Decembra euro skoći,
@Jugos jer ima repe još da se tovari u Kulpinu? Juče bio u NS i vidim jednu prizmu iza instituta i vidi se da Planta još ima dosta dugačku prizmu pored puta.
 
@Radoslav
Mogu odloziti, ali svako u lancu ocekuje svoje novce i cim jedna karika zakaze (secerana) svi smo u kasnjenju sa placanjem.
 
Nazad
Vrh