Šećerna repa 2017

902c006c1b0a47408f120f7245b616bc.jpg
438a15d432f34f8455b2c67db796699f.jpg
 
Obišli danas našu repu. Neverovatno koliko očigledna razlika u repi na dve njive i to sve najverovatnije zbog preduseva. Tamo gde je predusev pšenica, repa na oko za sada bolja u odnosu na njivu gde je predusev soja. Te dve njive deli samo kanal.
 
Danas sam obisao svoju repu, pocela je da nice, naziru se vrste, ali trava joj vec bezi... Ako bude moglo, u subotu prvi tretman. Betasna compact, target I safari.
 
Repe su vam za izlog, a moja nazalost na jednoj parceli za nikad ovako... evo jedne dobijene bitke....

X2q4izv.jpg
[/IMG]

Ipak razmisjam da presejem ali Ne sa repom nego neka druga kultura, Vlage u zemljistu nema , korovo u izobilju,,,dajte neki savet..predusev bio kukuruz..hvala

p.s. jos da napomenem vec dva put prskan protiv korova....jaca doza...
 
Nada umire zadnji.. ima sklop 60-65%....Am 11 1lit/ha, Goltix 1.2l...Safari 30gr....Lontrel 0.2 l....lepak
 
Ja se vec sada kajem sto sam uopste i ulazio u secernu repu ove godine, muka mi je kada se setim sta sve treba da se radi, pa onda agodnija sa vadjenjem, prizmama i analizama... A kod nas je ima nasejane " more", kao nikada do sada.
 
Ja se vec sada kajem sto sam uopste i ulazio u secernu repu ove godine, muka mi je kada se setim sta sve treba da se radi, pa onda agodnija sa vadjenjem, prizmama i analizama... A kod nas je ima nasejane " more", kao nikada do sada.
ja samovu godinu preskocio bas zato kao sto si naveo :osmeh:
sad samo pratim temu
 
Nazad
Vrh