Šećerna repa 2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zato što traktorom niko neće da prevozi repu..... Svi imaju neka važnija posla... A sopstveni kapaciteti nisu dovoljni...
 
mica967 je napisao(la):
Zike ni ono sto su trebali da vade nisu vadili a hoce nesto sa strane :cao:
::svaka cast:: e to si dobro rekao.ma moraju da se nude za vadjenje repe jer niko nece da ih zove posto svi znaju da je to ekipa mrak 1korak napred 2 koraka nazad 2j vade 3 dana :haha: :haha: :haha:
 
v8q914.jpg

2wqzc47.jpg

11kavxu.jpg









25oz30x.jpg

zbogom repo!!! :udri:
 
miroslavjovanovic78@gmail je napisao(la):
pozz-SLAVKO niste mi valjda to žito prekoputa gazili. :ppozdrav:bio sam baš taj dan da zadrljam žito kad ste počeli vađenje.bolje repe u opštini nisam video,svaka čast :D
pozz, nismo ne brini ::namigivanje:: , jel to tvoje naspram kamiona? :cool: ... fala fala , al dzaba kad je digestija 15 nesto ::lose:: :udri: a 16 jus :udri:
 
a jbs ga, sve je to banda :udri: ... nisam znao da smo komsije na suvatovu :cool: bas mi je drago :ppozdrav: :D
 
DusanA je napisao(la):
Cini mi se da je u mom ataru zavrsena repa za ovu godinu, odneli su sve :D
Po mojim saznanjima u našem ataru ima još najmanje 500 jutara.... Neizvađenog.... a ima i izvađene koja stoji na površini, nema ko da je tovari... a ima i uprizmano pa je još nisu odneli....
 
kod nas je pre 3 dana zavrseno vadjenje, a u celoj opstini ima jos 10 ha repe, i to u nekoj vukojeb*** to holmer nemoze da pipne, jedino ako ropa bude mogla, i ta ce biti izvadjena.

da cujem planove, ko ce sledece godine u repu? :cao:
 
Ja...

Okačiću sliku jedne repe, da se podsećam kako je lepo kada je prošlost na slici.
 
Dr.Gruja je napisao(la):
Ja je 99% necu sejati ako se cena ne pomeri drasticno nagore :udri: ::novac:: ::namigivanje:: :ppozdrav:
slazem se sa tobom Dr.Grujo, jedino ako se cena promeni i da se cena zna malo ranije :udri: ... izgleda da ce na godinu 50 jutara repe da zameni soja :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh