Čestitke za ponove.

Gogo, polovna 2011 godina. 1866 eura :LOL: :LOL:
Ne znam ni sam jel puno ili ne, nova sa pdv je oko 4000 eura.
Odlučili smo malo olakšat, što je najbitnije mogu više sadioca nać za takvu, nego za diskastu, a bilo mi puno malo za novu dat ove novce, kod mene radi maks 4 dana u godini, nije nešto pretjerano na boji, ali dobra je. A i halu planiram neku, pa mi sad sve preskupo ostalo. :D
Inaće da se mene pita, ja bi najrađe Spapperi ili Checchi & Magli ili Sfoggiu, ali tu idu cijene u nebo.
Au tonchi, kakav si ti trgovac, gori od cigana...
Kako si se samo nagodio na xx66 eura... 😊
 
Стигао.
6f288d9a44f32b14c56d99485bc7d841.jpg
47ce0d7ad5a4d6238e7cee32401a75cd.jpg
5384bcf273ac225d2c1686d876ea75a8.jpg
d9edda3644fd5aff6a827b80a6ff6871.jpg
ea170a14357e72c3b4a7dead86061743.jpg
 
Ja već hteo da napišem da je sigurno polovni, baš zbog te farbe, kad ono prc... stvarno novo. Koliko para, koje karakteristike?
 
100500 дин, 1000 литара, хидрауличног отварање, кажу од 10-20м разбацује а сад на брзину нисам видео како се то штелује. Купљен у АгроПрофил Ада јер у Вршцу немају на стању. Код Ћорића је 1110€ исти овакав.
 
Juce sam bas gledao decka iz Poljske kupio tandemku 10t i posle par dana reklamirao.ja gledam sta mu je sada lepa prikolica kad on priblizio kameru ona korodirala na sve strane i puca farba.posle mu dostavili drugu

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ovaj jeste nov, kakav sam ja dobio. Izudaran, izgreban... Kardan, klinove i ceradu poslali posle ubedjivanja da nisu odmah uz rasipac. Al evo vec 4 god zavrsava posao.
 
Завршиће посао али, ипак, купљен је нов а не полован.
 
Malo ocistiti i zafarbati, jbg sta ces, ne treba odbiti na sitnicu ako ti alatka zavrsava posao a jos povoljnija od konkurencije.
Ne kazem, losa reklama jeste za firmu al' eto treba gledati bolju stranu.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja ni to nisam uradio, samo pranje i mazanje dna i diskova preradjenim uljem. Tek sam ga sada ocistio i prefarbso kos prvi put, ostatak cekam da malo otopli.
 
Декс, управо тако.
Ако неко има овакав расипач да ми каже на колико је отворио и колико кг разбацује чисто да имам неки оријентир од чега да почнем.
 
Poslednja izmena:
To je bas tesko pitanje :) Ja sam uvek pisao i nikad nije bilo isto jer zavisi od djubriva. Uglavnom pocnem od manje parcele i to moje, namestim i malo vise pa smanjim ako treba. Uglavnom izmedju 5.5 i 7.5 na skali za 1.5 do 2kg/ha. Prosle god sam isao brze pa i do 8.5 otvorim. Ono sto ne menjam je broj obrtaja kardana - 400. Lopatice stoje na trecoj rupi i za ureu je dobro, ali kod krupnije granulacije vise preklapa pa ih vise iskosim.
 
Nazad
Vrh