Čestitke za ponove.

Matiću nije to toliko skupo, nego greota u prasinu :haha: . I izgleda ono nanlinku je bolje nego na ovom tvom oglasu.
Djula jeste i kod tebe naslon visok, mozda nije problem ako je vozač višlji od 190 cm!???
 
Taj deo za glavu u traktoru je višak i nepotreban deo. **greška li ga ako neko u traktoru može da nasloni glavu na taj naslon u bilo kom poslu. A samo smeta kada se okrenes da pogledas pozadi.
 
Ja sam dobio za rođendan od dece i plačeno u agropanonki mislim 42000 ili 46000 din<(ni žen se ne seča tačno).Što se tiče udobnosti u odnosu na ono rusko je kao avion doduše ja na bolje ni nisam sedeo ali oranje nisam ni osetio .E sad meni se ne sviđa ona tkanina na njemu nekako mi je neprijatna za dodirnuti.I ne svuša mi se što ima tri položaja za visinu ,meni bi odgovaralo još jedan gore.Što se tiče mehanike kad ga podesiš na meru samo pliva.
 
Poslednja izmena:
Evo i ja pazario igacku
e43c2cad1ba15d8256013014be027176.jpg
e413fe984df7a72f5db4775e7fa3449c.jpg
9fbc2a78f45d587a5dcba4fdcfd2549a.jpg
ddbd869b42493bcf64c2a965d49743db.jpg
50d2783fa2ff5a115aaf6ea3c2041efc.jpg
944e73e85bb7b777f92c431cb72affea.jpg


Послато са Redmi 8 помоћу Тапатока
 
Tako nesto svima treba! Čestitke na kupovini, do koje debljine drveta moze da unistava taj cirkus?
Koji je inače naziv ovoj mašini? Imam u njivama par zaraslih salasa, lenija nuz koje nekontrolisano raste kiseljak i razno šiblje, drvoreda ispod kojih se šire izdanci na sve strane... Bilo bi za nju lepog posla kod mene.
 
Poslednja izmena:
Opet vam ostanu panjevi i sta kad uleti 10cm stablo? Treba jak mulcher ili najbolje je bager/kombinirka.
 
Tako nesto svima treba! Čestitke na kupovini, do koje debljine drveta moze da unistava taj cirkus?
Koji je inače naziv ovoj mašini? Imam u njivama par zaraslih salasa, lenija nuz koje nekontrolisano raste kiseljak i razno šiblje, drvoreda ispod kojih se šire izdanci na sve strane... Bilo bi za nju lepog posla kod mene.
Pa ovo sto sam probao moze i preko 7-8cm al nebi da ga lomim posto je ovo vec preslo u sumu al tamo de je mlado do metar visine kao asvalt ostaje iza ja sam prezadovoljan pogotovo sto je bas prosto odradjeno sto se tice marke nema nikakve plocice stigao je iz Francuske

Послато са Redmi 8 помоћу Тапатока
 
Kod nas je tarup sa noževima kao na beraču, a ovo se zove malčer..

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Da,ali i ovi cekici na slici su nesto podugacki,sto su kraci to moze deblje drvo malcirati,najbolji su fiksni i vise spicastog oblika,ovi su kao lopatice vise.Mada i ovaj ne vidim sto ne bi mogao malcirati i preko 5cm debljine.
 
Nazad
Vrh