Čestitke za ponove.

Da, 150 - 200 kg. Ne znam brzinu, mozda oko 10, provericu prvo kada palim traktor. Radio sam uvek drugom, a jesenas prvi put probao trecom i sad moram sve iznova jer ide fino i trecom.
 
Znaju šta pišu. Gore je velika površina pa puno i stane još. Tak i ja u svoj, tona ide, prvih 300 kila brzo se diže u rasipaču, a onda nikako doć do kraja sa vrećama 25 kg.
 
Znam ko je kupio i drugi, vec stiglo do mene. Jbg ja remontivao Vicona lane sad 10+ godina ne mislim o rasipacu. Mada kad vidim Donder uz povracaj isto je ok prica.
 
Pa sanjam ja tog vikona godinama al nikako da dodje na red i sad iznenada ovo.
Kad si cuo, onda sigurno znas i odakle je doslo i ko je veza.
A da ti ne lazem, danas smo uplatili novi rasipac, sada treba cekati da stigne iz daleke nam zemlje i nadati se da ce sve biti kao obecano.
Mada sto vise gledam matorog francuza manje verujem da ce novi erdogan moci da mu parira.
 
Nisu. Covek kog poznajem radi u firmi koja ih prodavala, ja kuvao neki paprikas, oni dosli, malko pijuckali, malko pricali...
Sasvim slucajno ispalo...
I da ti kazem i nije to tako lepo kao sto izgleda,drugi rasipac je kupio tu jedan covek iz sela, a barem deset njih je nadrkano sto nisu oni kupili. Niko se tu vise ne raduje necijoj sreci.
 
Juce stigla masina..

VKkOgmc.jpg

cRJKn8z.jpg

8xSuhjD.jpg
 
Nazad
Vrh