Čestitke za ponove.

@coci064 I ja sam imao bezplatan prevoz do kuce.
@dragan.kovacev Malo smo se dvoumili izmedju setvospremaca i drljace. A sto se tice proizvodjaca gledali smo i kod Tupanjca, ali ova ima produzena krila od 1,2m a kod Tupanjca je 1m. Kod nas u selu ima vise ovih od Agrofoura i niko do sad nije imao nikakvih problema. Sto se tice tezine ima oko 1450-1500kg. Svrati na pa ces je videti uzivo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nisam ih merio, mogu sutra proveriti, al tu su negde 25-27.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
4000e+200e ima metalnu trecu stranicu za suncokret. Ispravno je sve,sve 4 gume nove(Ruska Kama),sva creva nova i ganc novi klipovi od kipovanja,ima siber i rezervni tocak sa novom gumom
 
Olalija kad si siguran da prolaziš možeš da se upustiš u tu avanturu dok u suprotnom te dve prikolice koštaju kao nečiji kapital.
 
Olalija kad si siguran da prolaziš možeš da se upustiš u tu avanturu dok u suprotnom te dve prikolice koštaju kao nečiji kapital.
Nemoj zafrkavati,to je bilo na predracun.Pisao sam ovde pre neki dan kako sam pretrnuo za plug dok nisam dobio resenje, kamo srece da mi je sigurno.Zao mi da ne iskoristim ovo da obnovim masine pa kupujem na jedvite jade.A sto se tice ovog da su skupe,ni ja ih nikad ne bih kupio bez povrata, uzeo bih kamionku ili Zmajevke.
 
Nazad
Vrh