Čestitke za ponove.

Ne, ne, ne.... malo si pomešao.... U dvorištu ti ne može niko ništa, ali voziti se lenijom i kad ugledaš policiju skreneš na njivu (svoju ili tuđu nebitno) je nešto sasvim drugo.
 
Tu znaju kako da nam naplate al ovih sto su pokrali nase pare tu samo pricaju i nista ne urade

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
По тој линији како објашњавате пчеларске нерегистроване камионе поред пута, у њивама и шумским појасевима. Како су они доспели тамо. Или њих не дирају. Морам и рођаку рећи да не сме да вуче цистерну по воћњаку није регистрована. Има пуно нелогичности. А воћњак је уз главни пут види се све.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Nisam imao nameru da izazovem diskusiju predhodnom porukom. Tacno je da oni, ako hoce, mogu pisati kazne i na letnjem putu, ipak mislio sam da kazem da ako moras upotrebiti neko resenje poput one rude, ali se sa takvim resenjem ne guras njima ispred nosa niti bas na glavni put, mozda se nekako i provuces.
 
Nemam ja šta da ti objašnjavam. Lepo sam napisao šta je pandur rekao. Nisam to ja rekao, čitaš ti šta ja pišem po jedno treći put?
 
Читам. Ти се тога придржаваш што ти је рекао. Нема проблема, само се сети овога што сам писао ако те икада казне. Или још боље питај тог пандура. Ај да не дужимо више отишло је ван теме.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Možda čitaš ali ne upijaš.... Odakle ti to da se pridržavam toga što je pandur rekao? Još sam i lepo napisao u postu 4956 na prethodnoj strani, da to možda i nije tako (jer nisam na svojoj koži osetio) da te ima pravo kazniti, ali tako nam je rekao.
Poznanik iz Starog Žednika ga to pitao jer mu koverta-poziv na sud stigla na adresu (ali nzm kako se završilo na sudu, nisam ga nikad pitao).
Ja se pridržavam zakona, koliko-toliko jer moram (samo oni koji nemaju mozga a imaju vezu u SUP-u ne moraju), a ne toga šta je pandur izjavio. Da mi se neko zategne u prikolicu noću jer nisam osvetljen? Pa nisam toliki idiot da robijam zbog par crvenih....
----------------------
I meni je suludo da te može kazniti ako te nahvata na njivi, ali eto, ja ti napisao a ti kako god hoćeš. Možeš da veruješ i ne moraš.
Btw, a zašto su onda pčelari mahom svi napravili te sanduke montažne? Dođe na lokaciju, digne sanduk na 4 stuba, istera kamion i ode po sledeći sanduk. Ja ih nešto ne viđam neregistrovanih nigde po ataru niti bilo gde, a ima me svuda. Pa i oni ljudi idu od mesta do mesta pa negde mogu da se provuku neregistrovani ali uglavnom da ne mogu.
 
Poslednja izmena:
U njivi
А ако скрене у њиву, и још ако је његова какве су му онда шансе пред законом?

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
Tvoje ucesce u Saobracaju ne prestaje skretanjem u njivu, pod uslovom da su te videli na atarskom putu.Ne moze da ti pise kaznu dok ores ili slicno.Ali ako te je video kako ulazis u njivu ima puno pravo da ti pise kaznu bilo koje vrste do tog momenta jer si bio ucesnik u saobracaju.
 
Од свега што сте написали тачно ме прође воља да возим нерегистрован ауто. Па опет кад видим шта све трчи по атару а да их нико не види па рачунам да неће ни мене.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Pa mnogi panduri ni ne poznaju ZOBS, sem osnovnih stvari, ima i ona stavka "sa namerom da ucestvuje u saobracaju na putu", tu moze da ti pise kaznu i na kapiji.Ali sreca pa ove kursadzije znaju za punu liniju, nevezan pojas i kad vozis bez svetala 😁
 
Mante se vec te teme,nego ajde kod mene po pevanju na badnje vece

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
Дибро је да неки одавде нису саобраћајци летело би перје свима судећи по писању

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Pa nikakve tajne im ne otkrivamo 😁 A tolerancija u saobracaju mora da postoji sa obe strane, neregistrovan traktor na atarskom putu neugrozava nikoga i mora pandur da bude bas veliki baksuz da ti tu pise kaznu.

Znam za slucaj iz sela gde se dvoje malo zaigrali u autu na sumskom putu, letnje vreme komsija isao da okrece seno sa suncem, zapije se ispred prodavnice pa krene tim putem kuci i tako pijan naleti traktorom na zaljubljeni par i udari ih 😁 Imao srece sto ovaj nije hteo da zove policiju jer je bio sa svalerkom, pa se usmeno dogovorili 😁
 
@kiraj Аааа, можда.....није мој ресор

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ja sam letos imao sa kombajnom da predjem deonicu asfaltnog puta od nekih 500m,pa nisam hteo da otkacinjem heder za to malo,a i put je sirok kad neko naidje imam gde da se sklonim i nikog ne ugrozavam. I nema da fali,pojavi se policija iza mene na nekih pola puta i ukljuce rotaciju,ja objasim sredinu puta i pravim se da ih ne vidim,posle 300m skrenem na poljski put gde nema sanse da me obidju,ali gospoda nisu ni krenula zamnom,zurilo im se negde pa kad su videli kombajn ukljucili rotaciju da ne voze polako. :)
 
Pa nikakve tajne im ne otkrivamo 😁 A tolerancija u saobracaju mora da postoji sa obe strane, neregistrovan traktor na atarskom putu neugrozava nikoga i mora pandur da bude bas veliki baksuz da ti tu pise kaznu.

Znam za slucaj iz sela gde se dvoje malo zaigrali u autu na sumskom putu, letnje vreme komsija isao da okrece seno sa suncem, zapije se ispred prodavnice pa krene tim putem kuci i tako pijan naleti traktorom na zaljubljeni par i udari ih 😁 Imao srece sto ovaj nije hteo da zove policiju jer je bio sa svalerkom, pa se usmeno dogovorili 😁
Tu situaciju imam cesto kada idem nocu da prskam voce. Niko ne ocekuje u 2 a.m. da cu ici atomizerom, a lenija uska pa moraju jos da se pomere da prodjem :ROFLMAO:
 
Nazad
Vrh