Čestitke za ponove.

Jel FPM u odnosu na ovu dosta skuplja, lošijeg/boljeg kvaliteta?
 
I moja je bila dilema između njih...ali kada sam video uživo FPM, odlučio se za ovu.Možda je komšijina (dobro baš i nije komšija, već iz susednog sela) nije na nekom zavidnom nivou, ali na njoj sve klima, i dosta tanji matrijal je korišćen na nekim mestima...ja sam se odlučio za ovu, pa kako bude.Cenovno su tu, zavisi od toga da li se uzima povraćaj za pdv.Ja iz drugih razloga nemam reg. polj. domaćinstvo, pa mi je samo jednogodišnja garancija bila sasvim dovoljna.
 
Apsolutno tačno...veliki promer rotora dosta muče Ferge i sa relativno malom širinom čine je vremenski sporom frezom kada su prohodi u pitanju.
 
konacno neko da se ponovi,sve cestitke i u zdravlje da sluzi.. na temu pala paucina red je da se skine

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Jel prenos na zupcanike? inace slobodno, ako imas potrebe, mozes da proredis moticice na 4 po disku, mala razlika u obradi a solidno laksa za pogon. Tako sam bio uradio na mojoj breviglieri 1.65, ali posle stavljanja m34 motora na 533, vratio naravno :ppozdrav: .
 
Nije bitno dali je povrtlarstvo ili ratarstvo, već freza sa 6 noževa može da se vozi brže od freze sa 4 noža za isti kvalitet posla.
 
Ja pisem u okvirima ferguson + 42 moticice... naravno, jos bolje 6 nozeva i izbor brzina na reduktoru freze, ako je jak traktor, spakujes jos i najvecu brzinu na frezi i samo udjes i izadjes iz njive...
 
Bolje je išta nego ništa, ja imam FPM 185 pomičnu sa 4 noža, sad su počeli raditi i sa 6 noževa, možda je jednog dana zamijenim.
 
Свака част убедљиво најлепши трактори, гледам их сваки дан у НС и скоро сваки дан бар два три видим да их односе новим власницима.
 
Preduhitrio me kolega,stvarno moćno i brutalno izgleda,verujem da kvalitet i sve ostalo ne zaostaje za izgledom.
Čestitam,da služi neko vreme pa da zaradi za većeg.
 
Nazad
Vrh