Čestitke za ponove.

Pa poprilično skup iskreno, dala bi se i fina serija 20 kupit za te novce i gledao sam i 20 i 30 seriju, ali na svakom mi je nešto falilo.
 
Za održavanje osnovno su jednaki. Serija 20 od 2004. godine prelazi na CR, to je neka razlika osim u samom izgledu vanjskom, a sa 30 Premium verzijom je neki veći pomak bio u kabini i samim opcijama podešavanja, ali ima ih svakakvih ovisno o opremi.
 
Po meni 20 serija je jedna od "najlosijih" Dzondirovih tvorevina.
20 serija je pocela sa nekim inovacijama koja je imala decije bolesti. Po mom misljenju 10 serija je bolja, a sa 30 serijom Dzondir je ponovo napravio pravi potez.
Posle su ponovo usrali sa M serijom.
Smatram da im ta M serija, al ne ova sad M serija nego ona prva, nije uopste trebala. To je bilo planski namenjeno za trzista kao sto su nasa.
Da se razumemo ni 20 seija ni M nisu losi, vec smatram da nisu dostojni JD imena.
Al svakako i sa svim ovim JD ostaje umero uno 😇
 
Da me kolega Montoya ne bi prozivao evo i mog "ponova" starim traktorom.
Jer tako smo u mogucnosti....
IMG_0219.jpg

IMG_0215.jpg

IMG_0218.jpg
 
To je masina od traktora,moj sad ide na detaljni remont.. sve cestitke

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Cestitam! Dobri traktori! Mali potrosaci a rezervoar malo veci.
A 758... 2x40... Vi poznajete svoje njive. Kod mene isti takav (doduse u nasoj najtezoj zemlji) samo sa tegovima u zadnjim tockovima nije mogao da mrdne sa 757... Obustavio je napad... Na nekim drugim parcelama - laksa zemljista - je sasvim ok orao 7506 i 757.
 
Pazar je pao sasvim slucajno (neko kaze da je to najbolja kupovina), isli smo da gledamo auto za sina i kad smo pazarili auto u razgovoru uz kafu je pomenut i traktor.Kupljen je u Putincima.
Placen 3900e ,posle 2 dana donet ,promenjeno ulje ,filteri i kajis od alternatora ,i otisao na probu (oranje u lugu) polozio je ispit.
Ima nekih sitnica i uloga oko 250-300e al' to sve kad stignem.Rakovica ostaje jer sam emotivno vezan.... ;) (ima posla i za nju)
Hvala svima na cestitkama.
 
Mislim da je od njega ,firma im se zove Boni-metal a matori je Nikola.
Jel znas sta o istoriji traktora pozitivno-negativno ,svaka inf. je dobrodosla?
 
Traktor je iz Golubinaca kupljen pre nekoliko godina u ipravnom stanju, a kod njega nije ništa ni radio jer je zemlju dao u zakup.
 
Nazad
Vrh