Čestitke za ponove.

Izvinjam se onda.
Meni je neko rekao da su i bele i zute iste sa cenama. A koliko se sjecam taj je kupio zutu agromehanikinu prskalicu....
 
Stigla prinova za kraj godine …

5becebdb3394882f1525f9b590e1f62b.jpeg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Si gledao neke Berthoud mozda ?.Ova Hardi ?.Nova prskalica tih boljih marki ,slicnih specifikacija,bi bila zesce skupa.....
Jel znas mozda koliko je prazna teska sa tim granama ?.
 
[mention]Tomislav n [/mention] [mention]Arkadije [/mention] Da da, Hardi… Ova je ispala neocekivano, bas je u lepom stanju, odmah mi se svidela, a inace sam i trazio ovako nesto, Berthoud ili Hardi, teska je mislim oko 1100kg, ali se bukvalno teret ne oseti jer grane premestaju tezinu napred…


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da,te grane su super,da su iste takve grane bile iza,pored toga sto bi bilo traktoru teze,ali i same grane bi jos teze bile jer bi morale biti iz 8 delova ili koliko vec ,znaci jos gvozdja u njima,sarki,klipova,jos komplikovanije sve ....Ne mogu da verujem da npr Lemken koji je isto u sam vrh sto se tice prskalica,po meni barem ,a eto njixove grane na Sirius modelima kako se sklapaju,jbt 30 metara grane i sve nazad,iz 99 delova grane,ogroman teret traktoru ,bukvalno vise od metra duzine iza bureta sve zauzmu grane :p.
 
[mention]MOMOSARIC [/mention] Da, nosice je sa uzanim, 270/95 R32 i 300/95 R46.

[mention]Arkadije [/mention] Ja volim ovaj tip sklapanja, brz i lak sistem, i sto ti kazes nema sto delova grane…


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh