Čestitke za ponove.

Nemoj da ispadne ko na leto,pogledam vreme bez kise..kad uvece udari neka oluja grad munje cuda muda grmi jedva sam dosao iz njive a bila zetva... ako opet slaze radice motka

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Indenticna meteo stanica. Ima i jeftinijih, ali dostava je preskupa. Pratim već odavno ali mi neisplativo...

US $117.59 16%OFF | Wireless weath...underground https://a.aliexpress.com/_ms1lMfA
Dostava isto toliko
7f91ae8b1282039b77a0471e9eb034bd.jpg
 
Poslednja izmena:
Ako su to one Davis Meteo stanice, te su oko dve lilave.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
Ja planiram isto viljuskar do te cene...gde si ga kupio?...ima li jos koji?
Ima jedna pobeda za male pare,tu oko 900€ traže,motor sredjen generalno,ali je kolevka kriva i treba se sa time zajebavati ako imaš vremena i uslova.Konstantno cepa zadnju desnu gumu i kida sponu.Nema ništa od signalizacije,ne radi plovak,nema sedište.Ono što je bitno diže pali radi ide.

Najveći problem je da se ispravi kolevka,hteo ja da je uzmem ali nemam kako u sopstvenoj režiji da ispravljam.
 
Ima jedna pobeda za male pare,tu oko 900€ traže,motor sredjen generalno,ali je kolevka kriva i treba se sa time zajebavati ako imaš vremena i uslova.Konstantno cepa zadnju desnu gumu i kida sponu.Nema ništa od signalizacije,ne radi plovak,nema sedište.Ono što je bitno diže pali radi ide.

Najveći problem je da se ispravi kolevka,hteo ja da je uzmem ali nemam kako u sopstvenoj režiji da ispravljam.
Hvala ali nisam za takve avanture vican...
 
Ових метео станица су код нас поставили неколико комада по атару, и наводно моћићемо сви преко неке апликације да се прикључумо на њих али ми се чини од тога ништа.
 
Има и овде неколико. Ако се не варам има и оваквих станица које је поставила једна фирма која се бави продајом механизације. Видео сам једну али у другом атару.
 
Pogresio temu, odgovorio sam u Vremenske prilike. Cena je 23700. Prosle god su nabavljene neke skuplje posto su samo one bile na nasem trzistu, pa posto je projekat u pitanju moralo je da se nabavi kod nas. Ove god je neka firma uvezla ove i to je bila cena kod nas. Vidim da su u inostranstvu malo jeftinije. Model je EFWS 2900
 
Tako sam i ja gledao neki oko 100 ks za lakse radove pa sam odlucio za lamba presudila je potrosnja i kao mozda bolji kvalitet. Mada bilo koji samo da radi lakse poslove moze da traje 100 godina. Arma je bila u uzem izboru, prednost joj je sto za tu cenu dobijes celokupnu opremu.
Lambo strike 100??kakva su vam islustva do sada sa traktorom??

Послато са moto g(9) plus помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh