Čestitke za ponove.

Mixer koliko te uzašao viljuškar, jesi ti remontovao ili je kupljen sredjen?
 
Samo obrati pažnju na zadnji most da su spone dobro stegnute inače pucaju odlivci gde se spone šrafe. I ne idi sa njim na mekano jer ćeš se momentalno zaglaviti. Inače ja mog koristim za svaku moguću sitnicu koju on može da mi olakša. Nek je sa srećom kupovina.
 
Moze i za ove poslove da sluzi,sto kazes za meko..ja sam se bio zaglavio u travi i posle uhvatio foru roknem mu gas i pustim kocnicu on izlazi odmah
b9fc4be3f062c7bf1a37cb045530337b.jpg
f568df840bc80e42eb731dcddf08eb39.jpg


Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Pobeda je automatik, tako da od toga daš gas i pustiš kočnicu nema ništa. Kočnica u 90%slucajeva ne radi na pobedi ili radi jako kratko vremena, on je dobar samo za beton, sve ostalo je borba. Ja ga koristim na struganom asfaltu dobro sabijenom pa imam problema.
 
Tako sam i ja gledao neki oko 100 ks za lakse radove pa sam odlucio za lamba presudila je potrosnja i kao mozda bolji kvalitet. Mada bilo koji samo da radi lakse poslove moze da traje 100 godina. Arma je bila u uzem izboru, prednost joj je sto za tu cenu dobijes celokupnu opremu.
 
То у линди пазарио? Јуче сам видео да има неке мини метеоролошке станице.
 
U pitanju je projekat od javnog znacaja koji je prosao na opstinskom konkursu. Ove godine nabavljeno je 4 ovakvih stanica, bice rasporedjene po selima, uz 4 koje su postavljene prosle god posto para nije bilo za ceo projekat pa ovako iz delova. Tacnu cenu ne znam.
 
U pitanju je projekat od javnog znacaja koji je prosao na opstinskom konkursu. Ove godine nabavljeno je 4 ovakvih stanica, bice rasporedjene po selima, uz 4 koje su postavljene prosle god posto para nije bilo za ceo projekat pa ovako iz delova. Tacnu cenu ne znam.
Daj naziv i model stanice, saznacemo cenu.

Sent from my S60 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh