Čestitke za ponove.

Čestitam na kupovini.
Armu nisam vozio po cesti pa ne znam, ali odnedavno imam Agrofarm 430, a on bi trebao biti samo starija verzija ovog, ne očaravaju baš udobnošću...
 
A ne znam šta posebno reći, 4 reda kultivator Sakalak, zvijezde za zaštitu, diskovi za pravac, težina 1034 kg, kutije za gnoj, e sad ne znam koliko ide točno u njih, mislim cca 500 kg...
 
Birao sam između Ozdokena i Sakalaka, htio sam isprva Ozdoken i osobno mi je i ljepsi, ima jednu gredu i ljepse kutije, lakši je, prateće kotače umjesto ovih kotača i diskova, čak mislim da je bio nešto sitno i jeftiniji, ali koliko sam gledao, mislim da Sakalak ima jače baterije malo, zato sam ga i uzeo.
Nisam ni znao koliko je težak, imam traktor za njega, Deutz Dx 4.51 će radit sa njim i Agrofarm 430 ako ne dobije zamjenu nikakvu.
 
Kod mene ovi obični stari četvororedni špartači se vuku sa 50-60 ks, poput IMT...nemaju samo zvezde a špartaju i bacaju đubrivo isto. Ako traktorista zapne glavom za neku granu pored puta, budu i zvezde na spisku.
 
Otkad znam za sebe radim sa Imt 539 i Imt dvoredni i četveroredni špartać i sa britvama i sa S oprugama. Sad sam se odlučio na ovo, pošto su jači brendovi preskupi za moje potrebe.
 
Danas pazarena prikolica.Tehnostroj 7 t.1984 godiste.
IMG-ac2987d3bc1f7749236b81197f8ee61c-V.jpg
 
Virovec,da te u zdravlju sluzi! Kad imas vremena,napisi malo detalja za nas laike koji za sad samo ,,parimo,,oci a gledamo nesto da kupimo i naravno cena ako nije problem. Pozdrav,i da zaradi jos 3 veca i jaca i da te dugo sluzi!
 
Javi utiske za taj berac,ovde kod mene nisam video dva sip-a niti znam utiske ljudi o njemu,samo zmaj je zastupljen a izgleda mi interesantno u blatnjavoj godini i za male-uske parcele jer bih rekao na prvi pogled da je manji gabaritno od 213z i 214z,bio bi kod mene recimo uparen sa imt 539. Bunker je slicnog kapaciteta kao zmajev jednoredni i da li je sa teleskopskim klipom,tj na koju visinu kipuje? Uzgred,da te lepo sluzi i uzdravlje!
 
Javi utiske za taj berac,ovde kod mene nisam video dva sip-a niti znam utiske ljudi o njemu,samo zmaj je zastupljen a izgleda mi interesantno u blatnjavoj godini i za male-uske parcele jer bih rekao na prvi pogled da je manji gabaritno od 213z i 214z,bio bi kod mene recimo uparen sa imt 539. Bunker je slicnog kapaciteta kao zmajev jednoredni i da li je sa teleskopskim klipom,tj na koju visinu kipuje? Uzgred,da te lepo sluzi i uzdravlje!
Ovde kod mene ima par takvih beraca i ljudi su skroz zadovoljni, jedan ga je vozio sa 539 bez problema.
 
Nazad
Vrh