Čestitke za ponove.

Ovaj ide dobro, jedino što smo morali ležaj zamijeniti na sječki onaj vanjski i ventilator je imao lufta pa je zapinjao za limove i nije radio, ali sad radi sve.
 
Stavi neki lanac ili sajlu da zakacis tj spojis jedno krilo sa drugim ,koliko vidim na slici toga nema,jedino ako dole ima neki osigurac koji se ne vidi.Ovako je strasno to vuci kroz saobracaj,ne daj boze popusti klip ili crevo....moze biti svasta.
Ako nisu puno istroseni nazubljeni prstenovi to je vise nego odlicna cena ,velik precnik prstenova ima da i cigle da melje a kamoli grudve.Kod nas cene te kembridz valjkove kao da su od zlata jbt,4.5-6m vucni na sklapanje sve preko 4-5k eura.
 
Malo da obnovimo vozni park
ca006435c9fa8689a38d16766eba9d86.jpg
af5291328c72cfc7eed9b796014acb36.jpg
c6c296b23b11b5eb52c9d4765e6513db.jpg


Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Jeste, priprema za sutra.
Danas u Pancevu naidjem na toplong za zetora kombinacija kategorija 2 i 3. Obradovao se jakk, kad ono 10 cm kraci od kejsovog. Cena bila oko 6 crvenih.
Ja se razocarao, i pravac Zr. Tamo sa se zgledao, merio topling, merio novčanik i uzmem na kraju cbm. Bio skuplji 2500 od no name njemačkog. Kada je bal, neka je pod maskama :ppozdrav: .
 
Evo razloga kupovine toplinga treće kategorije.
Konačno stigao obrtač u naše dvorište. Posle nekoliko godina potrage i razmišljanja o svemu(dimenzije, proizvodjači) kupljen nov lemken 2+1. Čekali smo nekoliko meseci da stigne u Almeks, i danas konačno stigao kući.
Svima poziv na alvaluk!
f8d2221ce5fdf49c51932820207c504f.jpg


Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Плуг је прва лига, узеле комшије и вуку га са Штајером 75кс милина гледати како слаже бразде.
И да свака част на понови!
 
Плуг је прва лига, узеле комшије и вуку га са Штајером 75кс милина гледати како слаже бразде.
И да свака част на понови!
Jel oru sa dve brazde? Imaju li točak? Posto kod mene će biti skinuta treća glava, pa ce i točak ići dole.
Hvala na čestitkama, izvoli, ti si nam mnogo učinio i za kupovinu kejsa.
 
Jel oru sa dve brazde? Imaju li točak? Posto kod mene će biti skinuta treća glava, pa ce i točak ići dole.
Hvala na čestitkama, izvoli, ti si nam mnogo učinio i za kupovinu kejsa.
Не са три бразде ору и точком нови Штајер стигао им летос неки модел 75кс али може да се ваљда чипује до 110кс.
Хвала на позиву радо би дошао али сам 2 недеље ван игре.
 
Nazad
Vrh