Čestitke za ponove.

Ja sam mislio da je Filip pitao zbog legalnosti ,tj mislim da ne sme bilo koji auto vuci te velike auto prikolice koje nose po par tona nosivosti,cak i ako imaju svoju udarnu kocnicu.
Koliko sam upoznat u tu materiju, svaki auto ima plocicu ili nalepnicu negde o nosivosti pa se upravljas po tome.
Recimo moj passat moze vuci prikolicu ukupne nosivosti 2400kg.
U biti moze i veci teret (isprobano) ali po propisu to je to.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja sam mislio da je Filip pitao zbog legalnosti ,tj mislim da ne sme bilo koji auto vuci te velike auto prikolice koje nose po par tona nosivosti,cak i ako imaju svoju udarnu kocnicu.
Pitao sam zbog snage, znam da ovi koji prevlace prikljucke koriste vecinom SUV ili ti ga đip. Policija ne bi trebala stvarati probleme jer vecinom zaustavljaju starija auta poput golf-a 2 jer tu izvuku najvise para, a ako me zaustave vecinom se to resi sa starih dobrih 20 ili 50km.
 
Kod mene je to ovako. Ima i kipovanje..
Samo nije na hidrauliku.
Isto 160 litara.
742d1ff78cf4e36dad6dca563b47a7db.jpg
5eae3ef4860142d08e2de830435e64fb.jpg


Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
Miroslav bas ima smisla za ovakve egzibicije a i mnogo komplikovanije, kreativan i energican covek
Ima neki klinac na yt pravi ovakve i slicne egzibisticne spravice, obozavam da gledam, neka ideja moze da se iskopira....
Steta sto @mirosti ne snima za YT

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Znam da nije tema i izvinjavam se, ako je problem ovaj moj post uklonite ga. Mirosti,prvo svaka cast,super izgledaju alatke,pitanje,kako si prekalio tj u ulju ili u kojoj tecnosti sataru ako si je ti kovao i sa cime ces raditi fino poliranje,sa finom vodenom smirglom i zavrsno sa kamenjem 2000 do 6000 granulacije ili?
 
@deks
To bi već bio overkill..
@Rasheed91
Za ovu sataru sam (na čudan način) došao do originalnog grubog otkovka poreklom iz Nemačke. Bila je već termički obrađena(okaljena), tako da je preostala dugotrajna obrada i doterivanje.
Polutke drške sam napravio od fibera i zanitovao aluminijumskim nitnama kojim se nituju kamionske kočne papuče.
Neću imati baš toliko vremena da je poliram do faze ogledala, ko hoće to je čisto pitanje vremena.
Nije loše kada poneka nesavršenost i ostane..



Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Miroslav bas ima smisla za ovakve egzibicije a i mnogo komplikovanije, kreativan i energican covek
Ima neki klinac na yt pravi ovakve i slicne egzibisticne spravice, obozavam da gledam, neka ideja moze da se iskopira....
Steta sto @mirosti ne snima za YT

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
I ja ga gledam, doctor ds. Ima nesto oko 18-19 godina a vec ima kucu i poskupo auto (od 15k evra) koje je sam zaradio.

Istina, trebao bi mirosti poceti snimati. Ima vise ideja od njega i sam rezultat je profesionalniji. Pa kasnije kad nakupi para od youtube-a trazimo udio jer smo ga mi savjetovali da pocne😂.
 
IMG-20210902-130146905-HDR-1.jpg
IMG-20210902-130001611-HDR-1.jpg
IMG-20210902-130035277-HDR-1.jpg
IMG-20210721-183353626-HDR-1.jpg
IMG-20210721-183322825-HDR-1.jpg
И код мене понова колико се може....Приколица је купљена пролетос а сејачица јуче у Стапару Бојчетићу колега хвала ти!Иначе сејачица је једном речју нова јако мало је радила све на њој је оригинал фабричко без луфта и клопарања....
 
Сејалица плаћена 450е Приколица 2650...мало јача цена али на мом терену она ради посао због брегова,бочних страна има широк газ...
 
Jedna oltova takva bila kod nas zimus za 250e reparirana,starac nije mogao da radi zemlju pa mu drugi sejali i ostalo,deda umro unuci rasprodali sve bilo mi uzasno krivo sto je nisam uzeo
 
Nazad
Vrh