Čestitke za ponove.

Kad si ga porucio? Ja sam zvao pre dva meseca i rekli mi da do juna nema nista. Ni kod njih takodje ni u MBV.
Juce je stigao sleper i Turske. Nisam porucivao jer nece da prihvataju vise porudzbine i kaparu. Rekli su da ocekuju kraj aprila isporuku iz Turske pa sam zvao svake nedelje proveravao da li je stigao i kada ce stici. U mbv mi rekli isporuka pre jula nece biti kada sam zvao pre mesec dana.
 
@mixer87kac
Stigo zeka sa malim zakašnjenjem! Izvolte na čast!
emoji482.png



Svaka čast ovo ko TRANSFORMERSI. :osmeh:
 
Poslednja izmena:
Човек не болује од престижа шта други имају и ко ће шта мисли и каже купио је оно што му тренутно највише одговара
 
Човек не болује од престижа шта други имају и ко ће шта мисли и каже купио је оно што му тренутно највише одговара
Обртач плуг је предност и раду, поготово на већим парцелама, никако престиж.

Престиж....стајем овде...
 
Milovane koja je cena pluga, jesi mogao da dodas predplužnjake ili je to to...
 
Cena sa crtalom je 382000.00 sa pdv-om
Mogao sam da dodam ali nema potrebe,ima i ritske zemlje gde pretpluznjaci samo smetaju.
Ne znaci mi nista da se ne vidi ni jedna slamka,navikao sam i kad podrivam da bude zetvenih ostataka na povrsini
 
Ne znam kako radi plug, da li se tesko vuče, ali i meni bi odgovarao sličan, samo zbog nošenja... Ja gledam polovno, ali slabo ima u ponudi, da je ok stanje i cena naravno! Kad ga budeš probao, javi utiske...
 
Nazad
Vrh