Oranje

Jel se prosusilo od jucerasnje kise ?
Ja cu sutra da nastavim da vidim koliko je znacila ova kisa.



Послато са Moto G (5S) уз помоћ Тапатока
 
Oralo se i po suvom i posle kisa, ostalo jos 70 ari, trebalo bi sutra da zavrsim ako ne bude padavina. Stajnjak sam zaoravao po suvom i to su najgora oranja. Zadnjih nekoliko dana se ore da je milina raditi. Ne posustaje ferga, ne posustajem ni ja ali morace mehanizacija da se uveca.


@MIRBAN Da treba da provedes u oranju 10-15 celih dana i ti bi trcao da ores cim se iole moze.


Послато са SM-J730F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Malo nešto pokušao dan pred kišu. Teško išlo
45dbd1e71eac3834f4d6b26c5a52b59d.jpg


Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
 
Obradmiki dобро корача са тим плугом 9,5км која је потрошња?
Сале школско отварање за уџбенике :osmeh:
 
Poslednja izmena:
Na sojištu 4 zec dok na lucerištu 5 kornjača i to tesno, nije prokislo skroz, na sojištu lepilo koliko je slab otpor, rešetka je mamara za mene ali no.
 
Nazad
Vrh