ZMAJ kombajni

doktor je u krivom haha zajebo sam okreco sam radilicu pola sata dok se nije poklopila,a karike imaju 1,5mm lufta i to ima veze.bas sam se potrudio da otklonim tu mogucnost [da izgubim sopstenu buducnost.]
 
Ali je ipak moguće zar ne? Nego kad se već o ovom tipka.... Dal bi neko bio ljubazan da okači link ili da napiše gde na forumu,ili netu,se nalazi uputstvo-manual za rakovicin S46 ili perkins A6.354 motor ali da može da se otvori. Imao sam to uputstvo negde ali uopšte ne mogu da ga pronadjem. A ove koje sad pronalazim ili ne mogu da otvorim ili to nije to što tražim. Čisto bih hteo sebe da proverim dal sam dobro zapamtio da kad se razvod postavi u fazu u pvp se slovna oznaka E poklapa sa reperom u pumpi.
 
Uf nisam ni ja neki stručnjak za komp... Neko će se već javiti ko zna kako treba okačiti na forum. Znam kako se kači ali ako šalješ mejlom....
 
koliko para moze da kosta zmaj 141 sa eksplodiranim motorom,limarijski je u solidnom stanju,a od adaptera ima samo za zito i adaptaciju za suncokret?Cena onako od prilike nemam slike da bi mogli bolje izvrsiti procenu,a motor je eksplodirao(u bukvalnom smislu) u zetvi suncukreta.
 
koliko para moze da kosta zmaj 141 sa eksplodiranim motorom,limarijski je u solidnom stanju,a od adaptera ima samo za zito i adaptaciju za suncokret?Cena onako od prilike nemam slike da bi mogli bolje izvrsiti procenu,a motor je eksplodirao(u bukvalnom smislu) u zetvi suncukreta.

Cena ti je otprilike 5-6000 kad je sa motorom oduzmeš cenu motora i dobiješ otprilike to što je rekao Matić.
 
Doslo vreme da se generalno radi S46 na 142,potrosnja ulja se popela na 1.5 litre na dan,odusak je masan,a i kako je kod nas nista dirano nije...pritisak drzi na 3.5-4 u radu...gde i koje sklopove predlazete?ima li ko da je skoro radio,pa da podeli misljenje sta i kako je zadovoljan...
 
Kolege Matic,Mims i Xpert hvala na brzim odgovorima i pomoci posto slabo sam u ti vodama sa cenama i vrednostima:ppozdrav:.Inace kombajn je od jednoga mog kolege i svakako sam planirao da mu ponudim 2500e za njega pa reko ajd da upitam da ga ne podcenim kuci imam jedan dobar TS46 motor pa bi mu skinuo ono T i ubacio bu ga na taj 141 i meni za moje potrebe puna kapa,a 161 bi onda otudjio jer za 30+ha koliko ja radim ipak je velik kombajn!A zmaj-141 je prostiji i jeftiniji za odrzavanje od zmaj-161!:ppozdrav:
 
Kolege Matic,Mims i Xpert hvala na brzim odgovorima i pomoci posto slabo sam u ti vodama sa cenama i vrednostima:ppozdrav:.Inace kombajn je od jednoga mog kolege i svakako sam planirao da mu ponudim 2500e za njega pa reko ajd da upitam da ga ne podcenim kuci imam jedan dobar TS46 motor pa bi mu skinuo ono T i ubacio bu ga na taj 141 i meni za moje potrebe puna kapa,a 161 bi onda otudjio jer za 30+ha koliko ja radim ipak je velik kombajn!A zmaj-141 je prostiji i jeftiniji za odrzavanje od zmaj-161!:ppozdrav:

Zasto ti je 161 velik i skup za odrzavanje?
 
imam dva kombajna sa istim s46 motorima .jedan je bio tolko los da nije mogao ni kompresiju da sastavi a palio sam ga sa sprejom ha,ali ulje uopste nije trosio isao je sa pokrljanim kariikama.e sad drugi motor totalna suprotnost drugom palio ko mina a ulja je trosio 1l na 1 kj ha otvorio sam ga uljane karike kao nove hilzne i sad ko moze reci zasto se toliko razlikuju u potrosnji ulja ali ko to zna .evo dacu vam besplatan savet ako vam kombajn na punom gasu pucka i dimi,a kvar je u pogonskoj osovinici pumpe visokog pritiska osovinica ima male sitne zube pa kad se malo smazu pumpa kasni sa punjenjem i tako se to manfestuje.malo kosta a puno vredi.
 
Nazad
Vrh