ZMAJ kombajni

Pozdrav momci,
Jel zna neko gde imaju povoljna kolica za heder?
Zmaj 171, heder 4,80m!
 
Evo slika pumpe kojoj mi se raspalo kuciste lezaja, ako neko ima tako nesto javite.
Unapred zahvalan!
DSCI1271.jpg

DSCI1272.jpg
 
Pozdrav svima,nov sam u ovoj temi....Interesuje me dali neko zna kada je proizvedena poslednja generacija zmaja 171,i od cega zavisi dali su motori dajc ili mercedes ili tam ili rakovica?Hvala vam unapred.
 
Moj 171m je novija serija i ´95god.Mislim da je poslednja generacija tu ´96 godina gore dole i svi su sa Tamovim motorima novog tipa.
 
Koja kombinacija lancanika(broj zuba)bi bila najbolja za vrsaj suncokreta i kukuruza?Ili koji br.obrtaja bubnja bi mogao dobro da vrse jednu i drugu kulturu sa jednim parom lancanika?Zmaj 142 je u pitanju.
 
Da neznas mozda napamet koji lancanik u kombinaciji sa tim od 19 zuba na biteru daje odredjeni broj obrtaja bubnja.
 
Pozdrav svima,

neka mi neko savjetuje kako odnosno šta treba naštelovati kod ZMAJ 780 rpm, da bolje čisti zrno, znači pored ima prazne klasove.

Možda ima neko nekakva upustva za taj mašin, što se sve nastavlja i kako da bolje radi.

Hvala na odgovoru i lep pozdrav.




I kako sam popravio vodno pumpo:

---------- Poruka napisana u 13:23 ---------- Prethodna poruka je at 13:04 ----------

scaled.php
scaled.php
scaled.php
scaled.php
scaled.php
 
Nazad
Vrh