Zetor

Peet, i ja sam primetio da na hladoći sporije diže nego leti. Mada ima izgleda nešto i do ulja koje se koristi.
 
Raširen prednji i zadnji trag točkova (širi zadnji blatobrani) radi stabilnosti na nagnutim terenima, zadnji točkovi su, ako se ne varam 26 coli (niže težište) i ima u kabini iznad instrument table uređaj za mjerenje nagiba. To je ono što ja znam. Možda ima još neke razlike.
 
Hvala vam na odgovorima. Bas bi voleo da vidim kako radi horal. I dobro bi dosao u mom kraju i ovim brdima.
 
Ja sam i predhodnog 5711 kao i ovog 7011 napravio "da bude" horal. Imam dosta nagiba, zemlja je lepljiva i kao glina pa moram da mu sirim trag.
Sa unutrasnjim rastojanjem zadnjih guma sa 103 cm, kada se ovako okrene srce felne, dobije se 116-117cm.
Ne znam dal ce slike samo ici redom




















screenshot utility
 
Isao sam i ja da izmerim sirinu...izmedju tockova 120 cm,ukupna irina 200cm. Sirina gume 40 cm. Kod mene su felne okrenute naopako...
 
Ta sirina lepiti zemlju nece.
Tebi su zadnje 16.9-30?
Gore iznad se vidi gde je bela i cista felna, sa lancem, tako je stigao traktor i tako je kod svih u 90% slucajeva. A isto iznad se vidi prljavo srce felne. E tu je okrenuto srce gde sam prosirio zahvat.
Na proslom traktoru sam rasirio i prednji trap. Sad na ovom nisam. Mada mogao bih. Da uparim gume lepo a dobice i dodstnu stsbilnost.
 
16.9 34. Sad bih uzeo radijalne ,posto drug ima fiata i nosi iste gume i uzeo cultorove ono 3 cm uze po gumi.
 
Pozz
Imam pitanje u vezi skidanja Bosch pumpe sa zetora 7045, trebao bih je skidati zbog curenja na ručici za dodavanje/spuštanje gasa. Zanima me da li je potrebno obilježiti na nekom mjestu položaj Bosch pumpe, da ne bi došlo do pogrešnog vraćanja nazad, ili već postoji neka zaštita od pogrešnog vraćanja?
 
Nazad
Vrh