Za motoriste, Koji motocikl vozite?

Чак сам и ново бицикло купио бмц, фул шимано и алуминијум. Нема шарафања. Барем за сад.
 
Тај, са мало кривим рамом...
Крме велико. (y)

Оно што се мени допадало са тим SACS-ом je био "Бандит", онај из прве деценије производње, било од шес' деци, било од литре и два деци , али да буде, што кажу 'Талијани "семикаренато" - са полуоклопом. Тамно зелени металик.... уффф...

Чак сам и ново бицикло купио бмц, фул шимано и алуминијум. Нема шарафања. Барем за сад.
Добро, бецикли треба. Ди ћеш да кренеш пешке од куће? Сустанеш се док пешке дођеш до центра.
 
Скоро па дневна доза вожње бицикла од 16-19 километара. Како зима прилази 5-9 километара. Тако већ годинама. Али обавезе су притисле тако да се испада из кондиције.
 
Ид' у дороц!

Па ти си баш у кондицији са толиком километражом на бициклу!
 
Ja да видим овакву "Сузану" испод гомиле иглица од четинара, потапш'о би' је по резервоару, дубоко уздахн'о, прекрстио се и са јаким осећајем меланхолије тихо удаљио... ...ал' ови 'Мерканци нису:

 
Видиш да су ови неки "реднекови" који се баш много 'ебавају покушавајући да га оживе. Не личи ми на намештање каква сам виђао.
 
Koje motorče može da se koristi za obilazak njiva a da ne treba A kategorija, znači 50 kubika? Mogu li skuteri da posluže u prašini i u nekom manjem blatu?
 
Ja imao loša iskustva sa skuterom po njivama ,doduše bio je kineki skuter . Povukao je prašinu kroz filter i kraj priče. Sad sam uzeo Derbi Senda 50ccm. 800 km prešao. Nov nov nov!!! što bi rekli na oglasima.Ja zadovoljan . Ide gde god bez problema . Za asfalt je spor ,ali za njive je extra.
 
Kad se vec pominje derbi senda..
Sa voznje od juce.
Ja ga ne koristim za obilazak njiva, za to imamo apn6.
2909cffd3a7b2a3b91cf70873931ac45.jpg
f5d187cc965b83e2768e6ba755d1f8c8.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ovaj je malo modifikovan, moze cak do 100 ali su veliki obrtaji, vozim ga do 70-80, ima sposobne kocnice za tu brzinu.
Sa fabrickom masinom ne znam koliko ide max.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Da, da, lancanici.
Na masini je fabricko samo kuciste, sve ostalo je menjano, da ne nabrajam.
Airsal kit 70cm³, karb dellorto 21....
U italiji postoje "ojacani" radilica i klipnjaca kao i kvacilo, malossi brenda ili slicno, sve najbolje je spakovano na ovu masinu.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Koje motorče može da se koristi za obilazak njiva a da ne treba A kategorija, znači 50 kubika? Mogu li skuteri da posluže u prašini i u nekom manjem blatu?
Ако немаш алтернативу скутеру, гледај да купиш неки са "високим точковима", како кажу Италијани (котачи 14-17"), типа "Либертија", "Фрија" и њиму сличних. За њих можеш да нађеш и некакве гуме са крампонима од питбајкова, па ћеш проћи и по земљаној џади.
 
Ja imao loša iskustva sa skuterom po njivama ,doduše bio je kineki skuter . Povukao je prašinu kroz filter i kraj priče. Sad sam uzeo Derbi Senda 50ccm. 800 km prešao. Nov nov nov!!! što bi rekli na oglasima.Ja zadovoljan . Ide gde god bez problema . Za asfalt je spor ,ali za njive je extra.
Kolko si platio sendu? Jel cemu taj motoric za njive ? Prvenstveno mislim jel kvarljiv , kako pali , ili je nikad neznas kad ce stati ? U srednjem stanju kad se uzme
 
Nazad
Vrh