Za motoriste, Koji motocikl vozite?

Vozio sam oko 200, jer tu već počinje nestabilnost zbog kofera. Cepam ga kada sam sam, a u društvu se obuzdam. O-100 za 3 sekunde, lako se vozi ali je teško manervisati u rikverc. Fali mu rikverc brzina, pretežak je i ima previše snage. Za uživanciju je dovoljno 50ks, a ne 3-4X više. Ranije sam imao Boldorku i to je bilo prebrzo (100ks). Najbolje je bilo na Falkoncu, sve sam mogao da stignem da vidim, a išao je natovaren 120, tada su i putevi bili lošiji. Gušt mi je kada krećem sa naplatne rampe. Ima fenomenalno ubrzanje i od 150 pa na više i u 5-oj i u 6-oj.
 
Poslednja izmena:
Nemojte se zezati sa velikim brzinama, budala mnogo, putevi puni rupa.

Kad tad se padne, onda ode nedaj boze kicma ili vrat.

Lepo mi reko jedan motociklista, ako nisi pao pasces nekada sigurno.
 
Ако сте прегледали видео, видели сте да нема ништа од електронике, нема лед светла, нема штелујуће амортизере, само напред диск кочнице и није претерано тежак. Е сад само остаје маржа продаваца који као да се не труде да продају него да се хвале да имају на стању.
Гледао сам агилити 16+ пре сајма, каже продавац биће сајамска акција, 300 € дигли цену за сајам!!!
 
Eto sve si sam rekao, ne kazem da to vrijedi vise od 3000, nego da su prodavci uopste, a narocito nasi, strasno nezajazljivi tj prokleti za lakom zaradom.
 
То што се вози код њих је "сиви" увоз код нас. Нема делова за те моделе. Вероватно ће јачи увозити на контејнере.
 
Nazad
Vrh