Za motoriste, Koji motocikl vozite?

Nemoj te plasiti coveka,pa nije to raketa pobogu :haha: daleko vece zlo bi bilo da gleda nekog rm125 ili 250..ovo je daleko pitomija masina,nece mu nista faliti i ako mu je prvi motor
 
A sta mislite za Yamahu tdr 125?
Ona mi se nekako svidja.
Iz oglasa je prodat onaj beli, a bas mi se taj svidjao.
Jel mogu takvi motori da idu 80-90 na sat, Yamaha tdr i onaj Suzuki sa oglasa?
 
Imam ja TDR 125, ja sam je najvise vozio 115, dok otac pre neki dan je vozio 140, kaze da ga iznervirao neki tip u Kadetu pa morao da proleti pored njega..
Inace TDR, je fenomenalan, ove godine sam uspeo da napravim oko 1000 km bez problema.. S obzirom koliko vreme imam za voznju i ovo sto sam stigao je mnogo..
 
Dvotaktni enduro...mozda bi ipak treba da razmislis o nekom cetvorotaktnom motoricu.. :ideja:
 
Kao i sto Nesic napisao, to je enduro, ali vise orijentisan za asfalt, a naravno da moze i van, ali nije to to.. Ako planiras pretezno van puta, onda gledaj to sto si gledao, znaci nesto po principu DT-a ili nesto slicno.. E sad dvotaktni ili cetvorotaktni, sve ima svoje prednosti i mane.
 
Pa 2t masina i nemoze drugacije da se cuje, a trosi od 4,5 do 5,5.. Slazem se da ih pregazilo vreme.. Neznam da li se vise prave nove 2t masine, osim skutera i full krosa za staze...
 
Vozim ovakav motor

001.jpg


Honda VT 800C 1988.g.

Imam ga 7-8 godina, zadnje dve nije bio registrovan, a posto su mi uzeli B kategoriju registrovao sam ga opet.
Ima 800ccm 55kw i trosi kao budzeni apenac.
 
Bio danas da gledam u Negotinu jednu dt 125 i Tenere660.
Dobro ja rekao clan Nesic da je Tenere mnogo bolji motor. Nije mnogo veca od dt, cak je niza. I dosta mi se svidja takav model.
Jedino je kod ove jedna plastikica narucila, tj. ne drzi se samo na jednom srafu.
I menja malo zvuk kada se stisne kvacilo, kao da struze nesto.
http://www.polovniautomobili.com/mo...ce=Viber&utm_medium=Chat&utm_campaign=Private
 
Ja pomalo vozikam Rusa.Slika pozajmljena sa neta.Inace moj je isti samo cale malo experimentisao sa bojom pa je sada crn.
Tula-muravey-2-128724.jpg
 
Bio danas da gledam u Negotinu jednu dt 125 i Tenere660.
Dobro ja rekao clan Nesic da je Tenere mnogo bolji motor. Nije mnogo veca od dt, cak je niza. I dosta mi se svidja takav model.
Jedino je kod ove jedna plastikica narucila, tj. ne drzi se samo na jednom srafu.
I menja malo zvuk kada se stisne kvacilo, kao da struze nesto.
http://www.polovniautomobili.com/mo...ce=Viber&utm_medium=Chat&utm_campaign=Private
Dodaj jos 100 200 evra,i kupi afriku 650,tenera i ostale ne mogu ni da joj se priblize,ni u voznji,ni u izdryljivosti
 
Poslednja izmena od urednika:
A koji motor biste preporučili za početnika (do sad vozio apenca puno godina)? Neki od 125 kubika, za udobnu vožnju (ne znam kako se to zove po klasama, ali ne trkački, ne za kros već za uživanje).
 
Dobar shiver kolega. Daj koji info o njemu.

Sent from my HTC One mini using Tapatalk
 
Nazad
Vrh