Za motoriste, Koji motocikl vozite?

01af746a2349207503f278220a0f9563.jpg
 
ef1559daebcd7c47b600dfff3b3d8620.jpg
9e4f9d2538812e90212b1be7bf229726.jpg

Nije u nekom zavidnom stanju ali sluzi po polju i do vikendice u brdo

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
 
@marko paracin
Posle APN-ca prvi "veci motor" mi je bio etz 125...vek mi je skratio ali mi je ostao u secanju :ppozdrav:
 
Ovo je meni prvi motor. Ne vozim ga na otvoreno jer nemam dozvolu a i nije reg. Vuce kao lud po brdu ali i trosi

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока
 
Hvala puno kolega, cekam te da kupis Multistradu pa da se nadjemo na nekom skupu :) :)
S obzirom da je kupovina ispala neplanirana i da nismo imali novca, ovo je extra kako sam prosao.. A i ne zurim se, jer znam da sledece godine necu da silazim!
 
750 je pravi izbor...mnogo je vec razlika izmedju 600 i 750ccm nego izmedju 750 i 1000..ovih 150ks pod guzicom ti zavrsava svaki posao :osmeh::ppozdrav:
 
Ovo mi je prvi veci motor, do sada sam nekih 8 godina vozio Yamahu TDR 125 i zavrsavala mi posao, ali djavo neda mira.. Probao sam jednu R6 i nisam bio odusevljen, nekako kratka, mala, teska, sve mi je nezgodna bila, dok ovaj GSXR, kao da je krojen po mojoj meri.. Sto se kubikaze tice, to nemogu da potvrdim, jer nemam skoro nikakvog iskustva, ali sam cuo od par njih koji ceo zivot voze R-ove, isto to sto si i ti napisao, tako da sam sada hos vise zadovoljan kupovinom.. Hvala puno
 
Pozdrav svima. Imam skuter Peugeot SF2 i imam problem sa paljenjem. Kada motor nije paljen duže vreme imam baš dosta problema da ga upalim. Nije vožen mesec dana, danas sam uzeo da ga upalim i nije imalo šanse, dok mu nisam istočio antifriz i sipao vruću vodu. Kako je dobio u motor vruću vodu, upalio je na kurblu bukvalno iz prvog-drugog puta. Svako sledeće paljenje je sasvim normalno, naredna 2-3 dana će paliti sasvim ok, a posle opet nece hteti. Da napomenem da kada upali, motor radi sasvim normalno, nema nikakvih naznaka da je u lošem stanju ili bilo šta drugo. Šta tu može biti problem?


Послато са SM-G386F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh