YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Samo da nije situacija kao i sa našim pronarkama. Unapred su znali da će jedna kao kasniti i tu priču su forsirali svaki put kada bi proveravao da li su stigle prikolice. Međutim nisu znali da sam poslao mejl u Pronar i dobio odgovor da su trenutno u proizvodnji i da će obe biti isporučene za Srbiju u istovreme. Jedan ponedeljak, nazovem, pitam da li su stigle prikolice i dobijem odgovor da mi je lepo rečeno da će druga stići naknadno sa drugom turom. Sednem u auto, odem do NS-a, prođem prvo pored parkinga-skladišta, vidim prikolice su tamo (dve ostale), ulazim u kancelariju i sa vrata kažem samo, Dobar dan, i ćutim. Tek će na to zabezeknuta g-đa : Jaaooo gospodine Siniša pa vi ste neverovatno sretan čovek! Upravo je stigla vaša druga prikolica....
 
Samo da Huti ne umešaju prste!

Umešali su već pa su ovi promenili maršutu. Sad valjda idu oko cele Afrike pa su malo produžili. Prevoz je neka firma iz BGa i kako mi je rečeno brod dolazi u luku u Rijeku pa će odatle ovamo.
Mogao sam već da dobijem ove sklapane ovde al ja sam hteo proizveden komplet i testiran tamo u fabrici kad sam već imao tu opciju.
Juče sam baš skoknuo do Ćorića i reče da nema novih informacija da ostaje i dalje da najverovatnije stiže ta prva tura do kraja sl nedelje.
 
Aco, naravno. Zaslužila je. Ipak ona bolje zna kakva je situacija u fabrici od samog poljaka koji radi u toj fabrici.
 
Ворм, а јеси ли имао да утаначиш све опције трактора, типа таква варијанта мењача, таква хидраулика, те димензије гума и слично или имају стандардни модел, исти за све?
 
Pa iskren da budem nisam imao posebne zahteve osim ovih da bude kao trenutno u ponudi. Zahtev mi je bio da ima novu kabinu i haubu, menjač sa reduktorom tj 24brzine i kretanje preko 40km/h, euro kačenje i sl.
Gume mi ovakve odgovaraju za početak s tim da ću naknadno tj dogodine uzimati uske
 
Добро је када ти посао ради стандардна конфигурација, да не немаш додатних проблема са резервним деловима за твој "посебни" трактор.
 
Poslednja izmena:
Semering reduktora i caura kratke poluosovine
Nazad donja osovina poluga hidraulika lezaji i semerinzi na njoj
828aefef66a165caf960aaac47440003.jpg


Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh