YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
Negde u oglasima sam viđao za yto ali 80-90ks.... mislim da je agroprofil u pitanju. Ali za ove veće nisam video. Što se tiče valjanosti, što ne bi valjalo?
 
Jagodari zaradili
Ja se lomim izmedju 504 i 604
Najvise mi treba za prskanje, spartanje, rasipanje vestaka, freza i sadilica za duvan
https://i.ibb.co/3417DGP/Messenger-creation-2532661573563351.jpg
https://i.ibb.co/3417DGP/Messenger-creation-2532661573563351.jpg" alt="Messenger-creation-2532661573563351" border="0"></a><br /><a target='_blank' href='https://dedupelist.com/'>remove duplicates online free</a><br /> razlika izmedju 454 ili 504 i 604
604 ozbiljna masina
 
Nema tu šta da ne valja.Imaš poluge, kuke sa brzim kačenjem i dva hidraulična cilindra, ništa spektakularno.Jedino što se razlikuje su same poluge i sama konstrukcija u zavisnosti da li je kategorija 2 ili 3 u zavisnosti od snage traktora.
 
Trebam Remontovati boch pumpa na Yto 504 u mojoj uložak element 8.5 mm , ima kod Roberta ima samo 9.5 mm kaže može ubacit ( pošto komletu se menja ) , jel zna neko dal to može to , i dal onda ostaje ista potrošnja i snaga , ili od kojeg to
 
Nisam siguran ali trebalo bi da se poveća snaga i potrošnja.
Imaš nekoga u Hrvatskoj da ti naruči iz Panex AGM Čakovca? Ili u Mađarskoj da ti pogleda?
Jel još uvek 6000din jedan elemenat? Toliko je koštao za 1204 kod nas a u Hr. 1800din isti element.
 
nisam pitao za cenu , gde u u Mađarskoj ma njihov forum kažu a da treba u Novi sad tamo ima na lageru kod njih samo po puručbo se naručuju
 
@Druškan podigne oruđe ili samo poluge?
Ako su poluge onda je gusto ulje. A ako digne oruđe onda je možda greška u zategnutosti sajle liftomatika (nedavno kod kolege to bio problem na case jx 110), polužju-komandama ili ono najglavnije... razvodnik hidraulike fasovo neki špen (mada ne bi smeo pored filtera) pa zaglavio u položaju za dizanje. Mada bi onda gušilo motor.... Jel guši motor kad podigne do kraja? Da li podiže poluge višlje nego što je inače podizao?
Ako je razvodnik, dovoljno je da se rastavi i opere a pre nego što vrati nazad cev koja ide od pumpe neka na kratko upali traktor da izbaci eventualnu nečistoću iz cevi ( u neku posudu, bar jedno 5 lit).
Imao sam takav slučaj na koleginoj rakovici. Prethodni dan radila, sutradan poluge ni da beknu. Rastavim razvodnik i nađem da je ventil zaglavio zbog prljavog ulja (mikronske nečistoće, ono kad vidiš da ti ulje izgleda kao metalik boja na autu). Očistio, sastavio i eno je radi. I nikome se to nije desilo ni pre ni posle, a ima ih u selu.
 
U garantnom roku, pretpostavljam...
I nama je cvaknila pumpa volana dok je bio pod garancijom i to odjednom. Dan ranije radila, sutra dan ćorak. Došao serviser, ustanovio da je tako i zamenio. Zamolim ga da je rastavim (dok on popije piće) čisto da vidim šta joj se desilo, ma kaže on boli te **greška dobio si drugu... A živo me zanimalo šta joj bi. Zupčanici su izgledali dobro gledano kroz otvore za cevi. Garanat gumica pukla ili ventil zaglavio...
Šteta što ne mogu da ostave deo koji skinu u garantnom roku....
 
Novi clan domacinstva
5ebcde7fa9bf5166d08c582624e44011.jpg


Poslato sa NAM-LX9 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh