YTO

  • Začetnik teme Kristi
  • Datum pokretanja
7d4ed4169f88ba029fddcf904976e024.jpg
Verovatno loš odlivak (i) ili loš materijal. Napravi od pločevine ako možeš jer serviseri ako i dođu uopšte, opet će doneti od istog materijala.
Brava se možda odšarafila od vibracija tj od nedovoljno zategnutog šrafa. Samo neka se na ovom završi...
 
Poslednja izmena:
Verovatno loš odlivak (i) ili loš materijal. Napravi od pločevine ako možeš jer serviseri ako i dođu uopšte, opet će doneti od istog materijala.
Brava se možda odšarafila od vibracija tj od nedovoljno zategnutog šrafa. Samo neka se na ovom završi...
Valjda ce doci obecali su u toku sl nedelje ne skida mi se sad jbg tek 10 radnih sati
Ulozak brave se raspao u param parcad kao stiropor da sam zdrobio

Poslato sa NAM-LX9 pomoću Tapatoka
 
Yto x804 "duva" u hladnjak,, baca vidu van nakon 20 min rada a temperatura 70°C . Brtvi promijenjena ljetos što može biti još?
Ako "duva" u hladnjak znaci da kompresija iz kompresionog prostora negde probija u vodeni prostor.
Od konstrukcije motora zavisi gde bi ti sve moglo da bude,dihtung glave,glava,hilzna itd.
 
Kod mene na 454 otisao dihtung glave nosio glavu na hidrotest sve ok samo je malo zagladili dizne bile na 175bari nosio da podignu na 200 promenio termostat sad posle 5min voznje podigne radnu temp na 75°c dok nisam promenio termostat sa starim koji je bio na 70°c nikad presao 60°c dal orao spremao vozao se prazan uvek isto 60°c
 
Gledao sam i njih ali mi deluju nekako glomazno u odnosu na poluge. Znaci ipak ih je neko vec stavljao, imate li neke slike kako izgleda?

Poslato sa NAM-LX9 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh