Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja osiguravam svake godine i kucu i zemlju, 27 jutara sa povracajem za osiguranje izadje nesto malo jace od 100e.
Kuca od 250 kvadrata osigurana na 7 miliona dinara i za kucu je oko 11000 godisnje.
500-600 din da se grbavim po jutru ne pada mi na pamet. Osiguram i mirno spavam.
Premija vam zavisi od prinosa i cene koju ste naveli u ugovoru.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
Nije nikakav problem platiti osiguranje, problem je naplatiti štetu.Da li neko zna nekoga ko je naplatio štetu, a da nije imao neku debelu vezu. Meni nikada u životu nije pošlo za rukom da naplaim štetu bez suda? Od čijih para dobijaju platu, plaćaju lokal, voze auta, plaćaju telefone, portire, šefove, direktore, kancelarijski materijal, doprinose, porezeitd... Ja budem karakter isasebe osiguravam kod sebe, sve pare koje treba da dam njima uložim u posao i od zarade platim sebi eventualnu štetu i to bez suda.
 
Nije nikakav problem platiti osiguranje, problem je naplatiti štetu.Da li neko zna nekoga ko je naplatio štetu, a da nije imao neku debelu vezu. Meni nikada u životu nije pošlo za rukom da naplaim štetu bez suda? Od čijih para dobijaju platu, plaćaju lokal, voze auta, plaćaju telefone, portire, šefove, direktore, kancelarijski materijal, doprinose, porezeitd... Ja budem karakter isasebe osiguravam kod sebe, sve pare koje treba da dam njima uložim u posao i od zarade platim sebi eventualnu štetu i to bez suda.
Kolega je bas realno reko...Padne led i onda sup.k iz osigruranja baci ono sranje gde je najbolje-a psenica i dobijes crkavicu da mozes sesti i plakati ali nemas kome..Kod nas jos veruju u snezanu i sedam patuljaka..
 
Da li neko zna nekoga ko je naplatio štetu, a da nije imao neku debelu vezu.

Meni je je DDOR platio stetu dva puta. Prosle godine je na jednoj velikoj parceli bila minimalna steta na soji i platili su mi 5%. A pre par godina je bila dosta velika steta na kukuruzu i soji. Priznali su i platili od 15 -50 %. Led je u toj godini tukao desetak dana pre vrsenja jecma.
 
Da li neko zna nekoga ko je naplatio štetu, a da nije imao neku debelu vezu.Najbolje se zaposliti u osiguravajucu kucu i sam sebi isplacujes osiguranje i to u punom iznosu:haha:...Posle toga Kovin ili Sremska Mitrovica da otplatis uzeto..Jedino tako moze da se dobro dobije odsteta i budes dugo osiguran iza resetki:spavam:
 
I ja sam u ddor , ostali su katastrofa. Ddor posalje procenitelja na njivu a ostali traze izvestaj od meteo stanice , dosta je njih naplatilo stetu u selu . Sta vi mislite da sam ja ovca za sisanje pa tako uludo dajem pare osiguranju ? Samo provereno a ddor je do sad ispostovao sve koje ih znam . i masu njih u selu je osiguralo. Kum kucu osigurao , zezala jedna faza i spali mu invertor,stane pumpa i kotao se pregreje i pokrivi. U roku od nedelje dana isplacena je steta i puna cena kotla placena od strane DDOR. Od tad i ja osiguravam svake godine.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Vi bi trazili od osiguranja stetu na kukuruzu koji je sijan, kraj treceg i pocetak 4 mjeseca, onda mozete poceti uzgajati i banane i osigurati ih , ista vam je vjerojatnoca da ce vam iosiguranje isplatiti stetu za mraz koji se desio 15.4 Nisu u osiguranju bas vesla sisali , a i postoji literatura o ratarstvu gdje se malo razlikuju datumi sjetve. Sijanje kukuruza 1.4 je APP ili ako prodje prodje ako ne ostaje vam jos optimalno vrijeme sijanja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh