Vremenske prilike u 2017-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
.
56f39418f14bbc27cec6550d5af87a72.jpg


Sent from my SM-C5000 using Tapatalk
 
Stize novi sneg u Vojvodinu....
0c6c6403ad8b64a966a3905877f3b68a.jpg


Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
Jos nema mraza ali koliko god si ulozio neces dobiti toliko para od osiguranja....To da imas nekog svog pa da odradi odstetu u tvoju korist a na stetu osiguranja to da ali ovako bas nisam nailazio na osiguranje 1/1 ..Ako imas nesto podeli sa nama pa da delimo:osmeh:
Nije ova tema ali:zasto vecina ljudi misli da je ludost osiguravati svoje useve od kojih se zaradjuje za život?
 
Kod mene za sad najniža 4 c kukuruz još nije izašao što me raduje,sijan je prije 7dana pa na ovamo.Snijega nema a kako kažu neće ni biti.Od nedelje otoplenje tako da se još ne češkam po glavi ali ne znači da neću.
 
Na radaru vedro a ona pada kao luda,temperatura 1,4 stepena na 3 metra visine,ovo sigurno noćas prelazi u sneg tako da će ujutro opet da zabeli.
 
Kolega Spajki je u pravu, ovo sada je mozda extremna stvar ali ljudi 600din po ha osiguranje od leda. Bar mirno spavas a napolju nek tutnje i sekire pred zetvu. Kod nas malo ljudi osigurava i nije kriticno podrucje za stete od nevremena pa su i ovi i osiguranja prosle godine bili vise nego korektni( za nas stalne klijente) kojima je led potukao useve.

Nada poslednja umire.
 
Ja osiguravam svake godine i kucu i zemlju, 27 jutara sa povracajem za osiguranje izadje nesto malo jace od 100e.
Kuca od 250 kvadrata osigurana na 7 miliona dinara i za kucu je oko 11000 godisnje.
500-600 din da se grbavim po jutru ne pada mi na pamet. Osiguram i mirno spavam.
Premija vam zavisi od prinosa i cene koju ste naveli u ugovoru.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh